Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kivitelezheto lenne? Elutaznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivitelezheto lenne? Elutaznek vele de nem lenne koztunk semmi, hogyan lehetnek csak baratok?

Figyelt kérdés

Van egy srac akinek olyan a munkaja hogy alkalmankent ki kell mennie Berlinbe. Felajanlotta hogy szivesen elkiserhetem de az a baj hogy bejovok neki es egy szobaban leszunk elszallasolva. Szerintem tuti be fog probalkozni bar mondtam neki hogy nem szeretnek tole semmit.

HOGYan tudnek vele kialakitani egy jo baratsagot?


2014. aug. 4. 19:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a fogalmazasert gyorsan kellett irnom
2014. aug. 4. 19:23
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy bejössz neki, miért nem hagyod szegényt békén? Ő nyilván nem barátkozni akar, szóval ne hagyd, hogy hamis reményeket tápláljon... Elég gusztustalan dolog elfogadnod így a meghívását.
2014. aug. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem mennék vele el, vagy ha igen, előre leszögezném, hogy tényleg nem akarok tőle semmit, és ez az út miatt sem változna. Kérdezd meg, hogy biztos te vagy az egyetlen, akivel el tudna menni, és csak akkor menj bele, ha nincs más, akivel szívesen menne, és nem zavarja, hogy nem lesz köztetek semmi.
2014. aug. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell beszélned vele. Talán bunkónak fog érezni, de mondd meg neki, hogy tényleg csak Berlin miatt mész, és ő felajánlotta ezt a lehetőséget. Te élnél vele, de nem minden áron, ha ezekkel a feltételekkel benne van, akkor mész vele.
2014. aug. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy kellene intézni az utazást, hogy ne légy kiszolgáltatva neki. Menj biztosra, hogy tényleg egy sértődés legyen a legrosszabb, ami történhet.
2014. aug. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmit nem akarsz tőle akkor inkább hagyd békén, ne húzd az agyát. Ha meg Berlinbe akarsz menni akkor menj magad. Ha egy szobában lennétek tuti bepróbálkozik és nem biztos hogy jó vége lesz.
2014. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!