Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » O szeret engem es jarni akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

O szeret engem es jarni akar velem, de en felek igent mondani?

Figyelt kérdés

Szoval ismerek egy fiut akivel elegge jol kijovunk es nagyon kellemes vele lennem. O megkerdezte hogy akarok e jarni vele es en panikba estem. Azt mondta hogy ad idot hogy ezt az egeszet atgondoljam, de nemtudom mit valaszoljak neki. Teccik nekem es eltudnam kebzelni hogy vele legyek, de egy idovel ez elot volt egy ember aki durvan kihasznalt engem es azota felek komoj kapcsolatokat kezdeni. Nem tudom hogy mit csinaljak. Normalisan nem engedem hogy az emberek sokat tugyanak rolam, de o maga is tugya mikor mien kedvem van, vagy ha valami bant engem. Es ez is felelmetes szamomra. De tudom hogy szeret. Biztos vagyok benne. Es nekem is teccik. De felek bele szeretni. Fura ez az egesz. Ha valakinek van eleg idege es szabad idoje, nyugottan valaszoljatok :D


Egyebkent magyarul egy picit nehezebb nekem irni, ugyhogy bocsi ha valamit hujen irtam.


2014. aug. 4. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A helyzet a következő: beszéled meg vele a történteket az előző kapcsolatodról. És ha tudod, hogy szeret, ismer, és te is szereted, akkor szerintem nem verne át!
2014. aug. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Linó03 ***** válasza:

Szerintem hogyha ilyen érzékeny arra, hogy milyen hangulatod vagy, az biztos azért van, mert nagyon szerelmes beléd, és akaratlanul is ilyeen kihegyezve figyel rád. Meg hogy tud rád várni, az is erre utal (ha valóban tud). Persze az, ha valaki szerelmes beléd, nem garancia az erkölcsösségre.

Amúgy, ha kölcsönösen szeretitek egymást, szerintem nem kéne kihagyni a lehetőséget, mert később még megbánnád/bánnátok.

Azt pedig te érzed, hogy mennyire lehetsz vele őszinte, talán elmondhatod neki a félelmeidet, ő pedig így könnyeben megérti, hogy nehezen megy neked ez a döntés és párkapcsolat dolog. Talán az erről való beszélgetés során is tud neked segíteni (ha jóindulatú, nem pedig olyan senkiházi, aki kihasználja a gyengébbeket amikor tanácsot, segítséget kérnek tőle).

Arra is te tudsz odafigyelni, hogy a korábbi hibáidat ne kövesd el, ne használjanak ki ugyanúgy.

Persze szerintem első az adott ember megismerése, mit szabad elmondani neki, mit lehet megmutatni neki, mit szabad megengedni neki, mit lehet rábízni stb.


De nem kell elsőre járni, lehet baráti fagyizással is kezdeni, fokozatosan haladva aztán tovább.


Minden jót!

2014. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Linó03 ***** válasza:
Amíg szeret, addig nincs gond, probléma a korábbi bizalmassággal kapcsolatban például akkor léphet fel, amikor kiszeretett belőled és esetleg amúgy nem egy titoktartó tipus. De most már fokozottan óvatos voltam.
2014. aug. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. aug. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!