Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dontsek?

Figyelt kérdés

13eves vagyok a fiu akivel kavarok az 16!Van egy kis ev kulonbseg...:)

4honapja kavarok vele...,de a 3-dik honapnal kiderult ,hogy o kamuprofil...,megtudtam kiaz...es en igazzabol ebben a 4honapban bele szeretem...de nem abba ,aki a kepen volt ,hanem a belsejebe ,aki tehat az a gyerek!..:) es ameg nemtudtam ,hogy kamuprofil adig 9x nem jott el velem talalkozzni..! Azotta is sokat beszelek vele minden nap..szinte ,olyan mintha jarnank..:) de meg soha nem talalkozztunk..es megbeszeltunk 1 talalkat..,de nemtudom el fog e joonni...es ,ha nem jon el akkor hagyjam?..vagy nemtudom mitcsinaljak...kerlek segitsetek...nagyon szeretem..


2014. aug. 4. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fiatal vagy.

A kavarás kifejezést ne használd úgy, hogy csak neten ismerkedtek, mert az nem kavarás. Az a kavarás (legalábbis nálam) , amikor találkoztok és csókolóztok stb.

Megkérdezted, hogy miért adta ki magát másnak?

Ha van kedved találkozz vele, de csak fagyizzatok vagy valami! Semmi kavarás ;) :D

2014. aug. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Írd le neki amit ide is írtál.

Am fiú vagy?

2014. aug. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nem kavarás......

Szimplán csak ismerkedtetek..Hát beszéld meg vele szerintem a dolgokat,találkozzatok aztán meglátod mi lesz.

2014. aug. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!