Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan koptatnátok le egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan koptatnátok le egy lányt akitől nem akartok semmit?

Figyelt kérdés

2014. aug. 4. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Eldobnék neki 1 szelet húst és ameddig rágódik rajta elfutnék..
2014. aug. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
így megmondanám neki
2014. aug. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
'Meleg vagyok, jelige sokat segít
2014. aug. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
100%

Megmondanám neki.


Egyszerűbb,korrektebb.

2014. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám neki h mi a helyzet. Vagy már mondtad csak nem fogja fel? Mert olyan is van.
2014. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tőlem amikor nem akartak semmit egyszerűen nem írtak vissza és szerintem ez a legrosszabb amit tehetsz, közöld vele, hogy nem akarsz tőle semmit és ennyi, ne legyél bunkó annyi a lényeg.
2014. aug. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért lekoptatás? Szerintem ez csak pusztán egy vélemény,

hogy nem akar valaki semmit a másiktól.


Nos, egyszerűen elmondom neki, hogy nem látok sok közös

jövőt, vagy hogy nem akarok tőle semmit... Nem kell kör-

becicomázni, minek?

2014. aug. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az egyenes út a legjobb, még ha ez is fájdalmas sokszor. Nem kell túlcifráznod, de ne legyél bunkó sem, és ne beszélj mellé, mert úgyis rájönnek az igazságra, én se szeretem, ha valaki kifogásokkal áll elő. Ilyen esetben úgyse tudsz olyat mondani neki, ami ne bántaná őt, de azért légy kíméletes, mondd azt, hogy úgy érzed, nem illetek össze, nem érzel iránta semmit stb.
2014. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!