Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Nektek miért jó az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek miért jó az, hogy ha van egy srác aki tetszik nektek, és messenen szoktatok beszélgetni órákat de ti soha nem kezdeményeztek, hanem megvárjátok amíg a pasi vagy 3* megkeres. Ez ilyen archúzás akar lenni:S?

Figyelt kérdés
Vagy ezt így kell játszani, és én vagyok lemaradva egy körrel?
2010. jan. 12. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Ez így van, ha egy csaj könnyen odaadja magát, akkor rögtön lekurv@zzák, ha meg kicsit kéreti magát, rögtön egy frigid fapics@ lesz, nehéz megfelelni a férfiak elvárásának.
2010. jan. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha már egy hét is eltelt mióta utoljára beszéltünk, és ő nem keres meg, de két hét után írok neki és azonnal rám ugrik, akkor még ez is belefér ebbe, vagy ez már azért durva egy kicsit?
2010. jan. 12. 11:59
 3/5 anonim ***** válasza:

valszeg annyira nem érdeklődik irántad, vagy annyi ember van msn felvéve neki, hogy nem lát téged, mert az alján vagy a listának :)

én is szoktam úgy, hogy csak egy emberke miatt megyek fel, de ha rámír valaki más is, akkor már visszírok, de ha nem ír rám, akkor én sem.

21/L

2010. jan. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aha, okés:D
2010. jan. 12. 13:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van. Nem lehet mindig mindenkinek megfelelni. Jobb, ha a saját szabályaid szerint játszol: nem úgy, ahogy kell, hanem úgy, ahogy akarsz.
2010. jan. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!