Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen háttér mondható jónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen háttér mondható jónak egy 30+ éves férfinak?

Figyelt kérdés

- Milyen munkája legyen?

- Mennyit keressen?

- Legyen kocsija? Milyen?

- Legyen háza? Milyen?

- Legyen félretett pénze?

- Milyen iskolái legyenek?


stb...


Elsősorban nők válaszára lennék kiváncsi, a trolletető

pedig a listában ez alatt a kérdés alatt található.

(És ugye nem kell leírni, hogy a válaszolóktól szükség

lenne a nem/kor változókra is (mert tuti nem csak nők

fognak írni))


Köszönöm.


2014. aug. 5. 00:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit vársz ettől a kérdéstől? Nekiállsz teljesíteni a listát? Vagy depizni fogsz, ha valami nem passzol? Nincs érelme. Ha depizni akarsz, Úgyis megtalálod a módját, ha meg ellenkező a szándék, és önbizalmat akarsz, akkor gondolj arra, hogy vannak nálad rosszabb helyzetű emberek is.
2014. aug. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mit várok? Kiváncsi lennék, hogy ki mit tart jónak.

És azt, hogy a kérdésre válaszoljanak, és ne támadja-

nak. Nem fogok másokon agyalni, nem érdekel, hogy tel-

jesítem-e a listát, vagy sem, megvannak a saját terve-

im, azokat teljesítem.

2014. aug. 5. 00:41
 3/9 SunCityMyHome válasza:

Jónak ez mondható:

Jól fizető állás,saját autó és lakás/ház.


De nehéz,már olyan munkát is nehéz találni,amit szeret az ember,nemhogy még jól is keressen vele.

Nem attól leszel valaki (egy normális nő szemében) ha sokat keresel,vagy van félretett pénzed,vagy az autód csak pár éves.Ez benned dől el.

Én: rengeteg munka,2 éve saját vállalkozás,albérlet,25 éves autó,nincs félretett pénzem,mert mindent feltettem egy lapra.Most fogyott el a tartozásom,havi 300-600 at keresek,sokat dolgozom,de szeretem csinálni. 31/F

Dolgozz,legyél ápolt.Egy normális nőnek ez elég kell hogy legyen.

2014. aug. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen mwloval keresel havi 300-600-at?
2014. aug. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Persze, tudom, hogy egy nőnek párkapcsolatnál az számít, hogy férfi legyek, és nem a bankszámlám (ha már az érdekli

, az régen rossz)..


Ma több kérdésben is felmerült az anyagi biztonság, de

csak ennyi, semmi konkrétum, gondoltam rákérdezek, hogy

mit gondolnak a nők, de csak oltást kaptam, mert fel mer-

tem tenni a kérdést.


Ilyen téren nem érdekel, kinek mi van, a saját dolgommal

foglalkozok. Gratulálok, hogy bejött a vállalkozás.

2014. aug. 5. 00:50
 6/9 SunCityMyHome válasza:

Köszönöm!

Tudjuk,hogy nehéz,sőt,átlag fizetésből nem is lehet összespórolni egy saját lakásra/házra valót.

Míg össze szedi az ember,vagy szülőknél lakunk,ami cikinek számít valljuk be,főleg egy nő szemében,vagy albérletben.

Átlag fizuból meg Albérlet mellett nehéz spórolni.

Ördögi kör az biztos.

Főleg egy normális nőt találni,az nehéz.Aki társ is és partner a közös élethez,de jól is nézzen ki,jó műsor az ágyban,stb....

Hány éves Vagy kérdező?

2014. aug. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

- Amilyet élvez.

- Amennyit keres azzal a munkával amit élvez - tökmindegy az mennyi.

- Ha akar legyen neki, ha nem akar, ne legyen. Nem kötelező dolog az autó.

- Nekem lesz saját ingatlanom szóval nem szükséges, hogy saját háza legyen. (Amúgy se szívesen költöznék máshoz - költözzön ő hozzám vagy együtt vegyünk / építsünk olyan házat ami mindkettőnknek tetszik.)

- Nem árt ha van az embernek félretett pénze, de nem kell millióknak lennie és az sem érdekel, ha nincs neki. Saját maga miatt jó, ha van neki, nem miattam.

- Olyanok amilyenek ahhoz a munkához kellenek amit élvez.


Bár nem vagyok 30 körüli és a barátom sem, de később sem tenném ki amiatt mert nincs "jó háttere". Nekem az a fontos, hogy jól érezzem magamat vele amikor együtt vagyunk, a "háttérnek" meg neki kell, hogy jó legyen, nem nekem, mivel a kapcsolatot szerintem ez sokban nem befolyásolja... Persze mi nem akarunk kölyköket szóval szerencsére ilyesmivel nem kell törődnünk, hanem csak azzal, hogy nekünk jó legyen.


Erről az anyagi biztonságos dologról meg mindig azt gondoltam, hogy az embernek csak addig van szüksége más pénzére, amíg az a "más" a szülei és nincs saját keresete, ha meg felnő az ember akkor a saját pénzéből él majd amit ő keres meg (aztán arra költi amire akarja, nincs aki beleszóljon végre a dolgokba meg megszabja, hogy mit szabad venni és mit nem). Bár biztos azért, mert anyám is maga kereste meg a pénzét és nem az volt, hogy a férfi teremti meg az anyagi biztonságot a nő meg csak mókázgat otthon addig a kölykökkel.

2014. aug. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hibás gondolatmenet és megfelelési kényszer ilyesmi után érdeklődni,főleg a mai világban.5 éve voltam 30 éves 900 és 1 milla körül kerestem havonta,vettem egy klassz lakást,kocsi,vállalkozás,telek.Aztán 3 éve olyan csődbe mentem,hogy manapság már bringával járok melóba-mint alkalmazott-mert nincsen pénzem megtankolni a kocsim.
2014. aug. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Saját ház egy Bp melletti gazdag faluban. E merci, saját vállalkozás, mellette több munka amiket élvezek, vízparti telek Balatonon, de úgy érzem semmim sincs. 30/f
2014. aug. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!