Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az anyagi dolgok és a családi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyagi dolgok és a családi háttér az oka vagy a komolytalanság?

Figyelt kérdés

A környezetem 8régi ismerősök és új emberek) szerint is talpraesett, normális, kedvelhető, intelligens, tanult, bájos, csinos, feleségnek való lány vagyok, mellesleg szeretem a házimunkát és ki is veszem a részem belőle. Igyekszek az élet minden területén megfelelni magamnak, és a céljaimat elérni. Párkapcsolatban nagyon odaadó, gondoskodó, figyelmes vagyok, hajlandó vagyok kompromisszumokat kötni, hagyok a páromnak személyes teret,nem korlátozom a másik személyes szabadságát, nem kényeskedek és hisztizek, akkor se ha van rá okom és magas szexuális kultúrával rendelkezek.... ezeket nem beképzeltségből írtam, vannak sajnos hibáim.


Nem érzem magam egy olyan lánynak, akivel nem lehetne jól kijönni, vagy nem szerethető. Nem érzem, hogy akivel most vagyok az megbecsülne, sőt nem vesz komolyan (késik randiról 10-20 perceket, néha facezik a jelenlétemben, és én ilyenkor azt érzem unalmas vagyok neki)... az elején nem így volt.


Úgy érzem, minden ott változott meg, amikor eljött a srác hozzánk. (előtte pár héttel már voltam náluk én is, neki pár fokkal jobbak az életkörülményei). Lehet a külső megtévesztő (ha az ember ad magára), de én egy átlag családból származok, középrétegből, tisztességes szüleim vannak, akik mellett sose szenvedtem semmibe hiányt, mindenben támogattak.


Kb abban az időszakban, amikor elkezdett járni hozzám, már nem érdeklődött minden nap, nem keresett, a mai napig már csak 2-3-4 naponta keres. Hozzáteszem, ő amúgy se a komolyságáról ismert, a leghosszabb kapcsolata 3-4hónap volt, nem egy lekötöm magam típus. Előtte úgy érzem, hogy kezd megkedvelni, de ahogy eljött hozzánk onnantól nem érzem a törődését, a kedvességét, a figyelmességet, az érdeklődést.


Ennyire számít ez huszonéves ,,felnőtt" fejjel, ha valaki nem jár külföldre nyaralni, vagy pl csak egy autót tart fenn, nem jár minden héten bulizni, nem minden ruhája márkás? Ennyire kiábrándító lehetett valami? Vagy talán bennem nincs meg valami ami megfogná? Másik lány? Akárhogy gondolkozok nem jövök rá. Ti mit tennétek ilyen esetben?



2014. júl. 1. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem érdemel meg, hagyd ott azonnal. Ha valaha is ilyen barátnőm lenne, el is venném rögtön feleségül.
2014. júl. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem minden teljesen világos:

Te egy normális lány vagy (ami manapság nagyon ritka), és ebből kifolyólag normális kapcsolatot szeretnél létesíteni egy sráccal, aki megbecsül. Ez már pedig a ti esetetekben nincs így: (csak 3 naponta keres).

A leírtakból arra következtetek, hogy ő egy link csávó, nem figyel rád és te ezt el is tűröd neki...

Azt tudom javasolni, hogy hagyd, mert csalódást fog neked okozni hosszabb távon. Úgyis találsz egy sokkal értelmesebbet, ne aggódj! :)

Egyébként én srác vagyok és kb. ugyanez volt a helyzet az előző barátnőmmel. Én mindvégig kiálltam mellette, mert bíztam abban, hogy megváltozik. Ne ess ebbe a hibába te is!

2014. júl. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat és tanácsokat! Valahol én is azt érzem, véget kellene vetni ennek, mert ha már jobban belegondolok ez átment egy laza kapcsolat szintre, - jön hozzám, szex, egy kis beszélgetés és megy is a dolgára, jó azért vannak kivételek, de a legtöbb esetben mindig akad valami fontosabb -holott az elején totál az ellenkezője volt: mindennap kíváncsi volt rám, megbeszéltük az aznap történteket, alig várta a hétvégéket, hogy találkozzunk, több órát beszéltünk, volt, hogy este 9/10-től hajnali 4-5ig is együtt voltunk, éreztem bizonyos érzelmi kötődést, ami most a 0-val egyenlő szinte.... annyi, hogy dicsérni továbbra is dicsér.
2014. júl. 1. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!