Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az exem élvezi, ha fájdalmat okozhat nekem? Voltatok már így? Mi játszódik le egy ilyen ember agyában?

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert olyan hülye vagy, hogy foglalkozol az exeddel.
2014. aug. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mármint üt, ver?
2014. aug. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nehéz nem foglalkozni,ha direkt olyan dolgokat tesz,mond,ami tudja,hogy rosszul esik.
2014. aug. 5. 10:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert nincs túl még teljesen a szakításon, gondolom nagyon utálhat (nem tudom ki szakított), de igazából ő tudja, hogy mi az oka. Csak ő tudhatja az okát.
2014. aug. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ő velem. Egy másik miatt. Aztán visszaakart jönni,de nekem nem kellett már. Azóta van ez.
2014. aug. 5. 11:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Hááát figyelj az én életemben is volt olyan nő, akibe tényleg szerelmes voltam, több éven keresztül el is hitette velem, hogy szeret és soha senki másé nem lesz... :-)


...aztán ez mind nem volt igaz... ...talán szeretett de abban sem vagyok biztos... :-) ...és nem azt mondom, hogy élveztem hogy fájdalmat okoztam neki, hiszen annál nagyobb fájdalmat, amit ő okozott én ha akarnék sem tudnék neki okozni... :-)


Egy kis kárpótlás? :-)

Vagy talán az, amit egyik előző hozzászóló is mondott, miszerint nincs túl rajta? :-)


Én sem leszek soha túl rajta, hiszen én tényleg szerettem... :-) ...és az agyamban kb az játszódik le, hogy: "kis hazudós, f*a.szcibáló" :-)

2014. aug. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!