Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi játszódik le éjszaka az...

Mi játszódik le éjszaka az ember szervezetében?

Figyelt kérdés

Stagnálok egy hónapja, tizedesre pontosan 77,4 kiló vagyok folyamatosan. Gondoltam tartok két csalós napot, hogy elindítsam a dolgokat. Első csalós nap estéjén kíváncsiságból ráálltam a mérlegre és 77 kilót mutatott. (40 dekával kevesebb) Ittam fél liter mézes teát majd lefeküdtem aludni. Hajnalban felkeltem és kimentem a mosdóba, kikívánkozott a tea. 76,8 kg lettem ekkor.

Visszafeküdtem de nem ittam, nem ettem semmit. Reggel wc előtt (tehát ugyanabban az állapotomban, ahogy lemértem magam éjjel) megint ráálltam a mérlegre és 76,4 kg voltam. (Megint 40 deka különbség de folyadék és táplálék bevitel nem történt) Ez egy kilóval kevesebb mint a kezdeti súlyom. Ez volt tegnap. Ma megint 77,4-et mértem. (Stagnálási súly)


Miért? Hogyan lehetséges az, hogy tizedesre annyi vagyok megint, mint 3 napja, pedig tegnap már lement 76,4-re?


Mielőtt lecsesztek, hetente szoktam mérlegelni de mióta feltűnt, hogy stagnálok egyszerűen bármit ettem, bármit ittam, bármennyit pisiltem NEM változott a 77,4, ezért folyamatosan elkezdtem ellenőrizgetni.


Tapasztaltatok már ehhez hasonló bosszantó dolgot?


2013. nov. 25. 12:51
 1/2 anonim válasza:
Hú ez durva... ilyenről még nem is hallotam...
2013. nov. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Éjszaka csak a létfontosságú szervek dolgoznak.A többi pihen .
2020. jún. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!