Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi fér bele egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi fér bele egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Az ellenkező nemmel kötött szoros barátságok szerintetek beleférnek? Páromnak egész életében ellenkező nemű barátai voltak, és ez azóta sem változott. Elvileg nem akar egyiktől se semmit, de mégis van bennem egy kis félelem. Szerintetek ez belefér?

2014. aug. 5. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben jobban félnék attól, hogy a bátyádra fog mászni.
2014. aug. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze. Az már régen rossz, ha nem bízol benne, gyanakodsz.
2014. aug. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Ami engem illet, én nem tudnám elviselni.

Szerintem ne szólj bele, de tartsd figyelemmel őket!

Mivel nem ismerem a párod, ezért nem tudok többet tanácsolni sajnos.

2014. aug. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én pasi vagyok és nekem sok lány haverom van. Sőt, a legjobb barátom is lány vagyis már nő, anyuka...

És szerintem bele fér,vagyis hát én ezeket szoktam:

Puszi, ölelés, ha valami szép rajta-benne akkor megdicsérés,masszírozás nem erotikus módon,váll-derék átkarolás(fenék érintése nélkül, mert az csakis barátnős dolog).

Nem tudom másnak mi hogy, én elég közvetlen vagyok mindenkivel, egy idegent is úgy kezelek, mint egy ismerőst.

Én nem jártam még szintén közvetlen csajjal-nővel így nem tudom elképzelni, hogy ha ő csinálná ezt, hogy tetszene, hogy nem.

De szerintem meg lehet különböztetni kívülről is a baráti érintéseket a szerelmestől.

2014. aug. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4


Ezt így olvasva előbb-utóbb a prájdon fogsz menetelni Kristófka és Robika oldalán.

2014. aug. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

4es vagyok megint.

több hiba is van: Az egyik, hogy ez a menetelés szerintem baromság, semmi köze a célnak a módszerhez. Ha azt akarja valaki hogy fogadják el, akkor ne vonulgasson, hanem éljen normálisan minden téren. Az meg, hogy az ágyban kivel hogyan, az már csak rájuk tartozik. Miért érdekeljen az engem, vagy téged? Szóval értelmetlen a dolog. A másik hiba, hogy nekem valószínűleg veled ellentétben volt már menyasszonyom is. Bár külön mentünk az őszinteség hiánya miatt és a bizalmatlanság miatt(az ő részéről volt mindkettő, én csak annyit hibáztam, hogy egyenes maradtam...) ha fele annyi nő lett volna az életedben párkapcsolatban veled, mint velem, már nem lennél ennyire savanyú. És ha tizede annyival tudtál volna nyitottan beszélgetni, már biztos többet tudnál róluk.

2014. aug. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Zavarni biztos, hogy zavarna, mert nem tudok teljesen azonosulni a férfi-nő barátsággal. Vagyis férfi-nő barátsággal még inkább, mint fiú-lány barátsággal. Mondjuk el kell ismernem, hogy ez azért lehet, mert csak olyan eseteket volt szerencsém látni, ahol valamelyik fél többet akart. Viszont mivel írod, hogy a párodnak mindig is ellenkező nemű barátai voltak/vannak...így sem leszel nyugodt, de nem reklamálhatsz, hiszen akkor is így volt, mikor megismerted, ez volt a "csomag".Esetleg összebarátkozni velük? :)
2014. aug. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem belefér az ellenkező neműekkel való barátság, de nem szabadna túlmenni egy határon. Amit az egyik válaszoló írt például, hogy baráti fenékfogdosás, az már nekem nem férne bele, én sem fogdosom egy férfi barátom fenekét sem és a férjem sem a női barátaiét, meg nem is masszírozgatjuk őket, na de az azonos neműeket sem. Furcsa is lenne, ha nőként megpaskolnám a legjobb barátnőm popsiját és felajánlanám, hogy megmasszírozom. :D Na, ugyanígy nem csinálom férfival sem.


Az egy másik fontos dolog szerintem, hogy ha már olyan komoly párunk van, akivel az életünket tervezzük leélni, ne legyen nála fontosabb az ellenkező nemű barátunk.

2014. aug. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!