Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek barátnőt?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok, és az a nagyhelyzet, hogy bár tudom hogy sokak szerint korai (néha én is így érzem) kéne már barátnő.

Tudom hogy ez nem éppen egy társkereső oldal.

Nincs más, minthogy az életben kell ismerkednem, csak nemtudom hogy kell.

Nincsenek nagyon barátaim sose voltam az a társasági lény. Gondoltam velem egykorúak adhatnának tanácsokat. Tudom hogy az internetes ismerkedésnek általában nincs értelme.

Ha lehet, ne sokan szólogassanak be, előre is kösz a válaszokat.


2014. aug. 5. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Voltam korodbeli, pont olyan, mint te :) ráadásul visszahúzódó is :) Nekem a sport meghozta valamennyire az önbizalmam, egy pufi fiúból egy nyár alatt, azért eléggé izmos fiú lettem. fél év elteltével nem nekem kellett nyitnom, jöttek maguktól. Akkor is visszahúzódó voltam, de mertem lépni egy lány felé és összejött. Önbizalom kell hozzá szerintem, próbálj meg barátkozni a lányokkal, a sport nálam mindent megoldott (kondi). Ha nem vagy bulizós, akkor esetleg nézz szét a környezetedben, nekem mondjuk osztálytársak+suliból a lányok akaszkodtak rám, meg folyamatos téma voltam, hogy hogy megváltoztam stb. Legyen önbizalmad és ez sugározzon ki a környezeted felé. Legyél vicces, de kellően komoly is és szerény. Nálam ez jött be.
2014. aug. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

KÖszi 1-es :)

ÉN is visszahúzódó vagyok, viszont az osztályomban kevésbé téma tárgya a romantika, úgyhogy jó lenne valami más helyszín.

Sportolni én is elkezdtem, csak kicsit mértéktelenül :) És 1 hete sajna abbahagytam ):

2014. aug. 5. 16:51
 3/3 anonim ***** válasza:
esetleg írj privátba, részletesebben a dolgok és összehozok valamit :D
2014. aug. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!