Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Borzasztó féltékenység gyötör,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztó féltékenység gyötör, milyen jelekből tudhatom, h van alapja, nem csak én vagyok paranoiás?

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha egy kicsit többet mesélsz, akkor jobban tudok segíteni, így csak találgatni tudok.

Azt elmesélhetem, hogy nálam extrém okok voltak rá: mindig más nők képeit mutogatta nekem, cukkolt vele; volt, hogy a szemem előtt flörtölt; üzenetet kapott éjjel 11-kor és nem mondta meg ki volt az (kérdeztem tőle); bement a fürdőszobába chatelni (a szemem előtt).

2014. aug. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nálam ilyen jelek nincsennek. Viszont a munkája miatt sok csaj veszi körül.


Eddig minden barátnőjét megcsalta. n miért lennék kivétel?

Ez az érzés néha nagyon rám tör, folytogat..., de visszafogom magamat, nem szoktam ezt neki elmondani.


Olyan történt ma h az utcán láttam egy szőke lánnyal... integetett meg minden. Később megkérdeztem, h ez a csajszi volt akiről mesélt? Erre felkapta a vizet, h mit féltékenykedet, semmi közöm hozzá... Nem firtattam tovább.


Viszont félek, h ezt túlzásnak érzi, é azt hiszi, h korlátozni akarom. (ő is meg szokta kérdezni, ha olyannal lát, akit nem ismer...). Nem akarok az agyára menni.

2014. aug. 5. 18:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ő ilyen, akkor ezzel a tudattal együtt kell élned. Ha most nem is csal meg, bármikor megteheti.
2014. aug. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy mentek az utcán szerintem a viselkedéséből le lehet venni, hogy hogyan viszonyul hozzá. Amíg nem érzed, hogy titkolózik, szerintem nincsen gond.
2014. aug. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!