Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom abban a városban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom abban a városban dolgozik, ahol lakik. Én 20 km-el arréb. Ti így milyen gyakran találkoznátok?

Figyelt kérdés
2 és fél éve vagyunk együtt, az utóbbi kb 3-4 hónapban nagyon sokat voltunk együtt, mivel nem volt munkája én meg most fejeztem be a sulit így akkor nálunk volt. Most talált munkát a városban ahol lakik de nekem nagyon hiányzik :/

2014. aug. 5. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
20 km nem sok, akár mindennap, de hétvégenként biztos jutna rá idő. Én 20 km-re lakom a munkahelyemtől és mindennap reggel megyek, délután jövök, nekem ez nem nagy távolságnak tünik. Ha van jó buszközlekedés, akár tőletek is bejárhatna dolgozni.
2014. aug. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy mi mettöl meddig dolgozik és mit.


Mert ha több müszakban, 10-12 órát, vagy nehéz munkát, akkor nem valószínü, hogy utána még kedve lenne utazgani.

2014. aug. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ilyen számítógépes "cégben" webshopokkal meg ilyenekkel foglalkoznak...egyenesen busz vagy vonat nem megy..autóval meg azért nemnagyon akar merthogy nincs pénze,amit azért meg is értek...
2014. aug. 5. 20:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Maga a 20 km tényleg nem egy vészes távolság, de így már kicsit neccesebb... Lehet, hogy most egy darabig akkor maradtok a hétvégi találkozásoknál. Vegyétek számba, hogy esetleg nem tudnátok-e valamelyikőtöknél összeköltözni. Van jogsid? Ha pl te költöznél hozzá, a munkahelyed fizetné neked az utazással járó költségeket?
2014. aug. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nincs még munkahelyem...max ő tudna idejönni de ahogy ismerem nem akarna
2014. aug. 5. 21:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Aludj ott hétközben párszor a barátodnál. Mi így csináltuk.
2014. aug. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
na igen,ez maradt :) csak a szüleivel nehéz kijönni
2014. aug. 7. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!