Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ez ellen?

Figyelt kérdés
A barátnőm fülpiercinget akar, de én úgy szeretem ahogy van. Természetes alakjában. Már mondtam neki, hogy én nem akarom, hogy megcsináltassa, mert nagyon nem tetszik. Rossz érzésem van. Nem tudok túllépni ezen. Mit csináljak?

2014. aug. 5. 20:54
 1/3 Jázi :) ***** válasza:

A saját testével azt csinál amit akar.

Ha ad a véleményedre lehet,hogy elgondolkodik, de ha meg is csináltatja nem jelent semmit!

2014. aug. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mond meg neki , ha megcsináltatja , te is csináltatsz valamit amit ő nagyon nem akar
2014. aug. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak nekem nagyon nem tetszik, sőt. Szeretem őt és működik is a kapcsolat. A múltkor azt mondta, hogy inkább nem csináltat. Ma pedig, hogy átgondolja aztán pedig azt mondta, hogy lesz neki.
2014. aug. 5. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!