Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek van igaza?

Figyelt kérdés

Hatalmas vihar volt ma este de barátnőm mégis bebuszozott a városba. Mondtam neki, hogy maradjon otthon. De ő ennek ellenére mégis bejött.

Meg volt beszélve, hogy találkozunk de a vihar miatt mondtam, hogy inkább ne.


Mikor már bent volt akkor mondtam neki, hogy szakadó esőben esernyő nélkül nem futnék 40 percet mire elérek hozzá.

Mondom inkább menj haza a következő busszal én meg majd megoldom valahogy.


Mostmeg szóba se akar állni velem, elhordott mindennek meg hogy egyedül kellett hazabuszoznia.


Kérdem én, hogy mikor direkt mondtam neki, hogy el se induljon otthonról de legyintett rá, hogy ez 5 perc alatt elmúlik most akkor én vagyok a hibás?

Az ő érdeke miatt mondtam, hogy inkább buszozzon egyedül haza ne várjon rám 40-45 percet, mert bizonytalan, hogy mikor érek oda.


Eleve be sem kellett volna jönnie.

Most tényleg azt kellett volna, hogy a nagy viharban amiben fákat csavart ki a szél, 40 percet rohanok?

Az lett volna a jó lépés, hogy ő vár rám én meg a nagy viharban szarrá ázok?


22F


2014. aug. 5. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne ide gyere panaszkodni. Sajnos nem tudunk megvigasztalni. És ha igaza van? Mi van akkor?
2014. aug. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Probalj vele beszelni. Hallgassatok meg egymast. Csak megertitek h mi volt a jobb abban a helyzetben. Ha szeret akkor megerti h erte tetted. ;)
2014. aug. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elé kellett volna menned!

Ha tényleg szeretnéd (biztos szereted) érte mentél volna!

Mi bajod lesz az esőtől?

Egyébként,ha a én,te lennék,biztos ugyanúgy gondolkoztam volna,mint te,de ez így,harmadik szemszögből,más.

Próbáld meg csokival és virággal kiengesztelni,és nehogy máskor ne menj elé!

És azt is mond el neki(ha még nem mondtad),hogy az Ő érdekében akartad,hogy otthon maradjon.

2014. aug. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
neked van igazad. de ő lány. ez patt helyzet xd
2014. aug. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azért ne keverjük már a gyenge esőt az olyan viharral aminél simán feldönt a szél is akár.


Amúgy meg tuti az lett volna, hogy ha mondom neki, hogy várjon rám 50 percet, hogy akkor meg az lett volna a baj, hogy ennyit kellett várnia.

2014. aug. 5. 22:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Abban igazad van, hogy nem kellett volna odamennie a viharban. De annyira szeretett volna látni téged, hogy ezt mégis megtette. Biztosan csalódott, hogy nem mentél ki elé. Pótoljátok be az estét. Lehet, hogy úgy jött le neki, hogy nem akartál vele találkozni.
2014. aug. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én most az óceánt is átúsznám a lányért, ha ez velem történne meg, egy nekem kedves lánnyal. 20/F
2014. aug. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azért nem is értettem, hogy miért akart minden áron bejönni elém, mert amúgy meg 5 percre van egymástól a házunk gyalog.


Mikor hazaértem utána elmentem volna hozzá.

2014. aug. 6. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!