Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdeklem még vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdeklem még vagy utál?

Figyelt kérdés

Volt egy egy éjszakás kapcsolatom a fiúval. Nem akartunk egymástól semmi komolyat, csak szexet. Az volt a bajom vele hogy kibeszélte mindnek a dolgot, amiért nehezteltem, így nem igazán vállaltam őt fel mások előtt később.

Egyáltalán nem szégyelltem amit csináltunk, csak ízléstelennek tartom hogy kibeszéli ezért inkább kerültem őt az utóbbi időben.

Ha néha összetalálkozunk mindig nagyon kedvesen fogad, azután el kezd oltogatni amíg faképnél nem hagyom.

Ez így megy már egy éve, hozzászoktam. Tegnap a baráti társaságunk összetalálkozott és ismét elkezdett oltogatni, de ahogy látta hogy ezúttal kicsit zavarba hozott a beszólásaival dobott mentőövet. Kedvesen elnapolta a dolgot. Engem érdekel amúgy ez a fiú, szerintetek én is érdeklem valamilyen szinten ha ő kezdeményezi a beszélgetéseket vagy csak rühell amiért nem abajgattam az egyéjszakásunk után..?


2014. aug. 6. 00:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdekled vagy nosztalgiázik. Mindenesetre számolj azzal hogy újra kibeszélhet...
2014. aug. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehetne ebből több is...ezt úgy hívják, hogy ' eldicsekedett veled. Azért szórakozik mert bejössz neki, csak gyerekes a "humora. Rájött, hogy nem jön be ez a fajta és 'mentett. Lehet bunkónak mutatja magát, de belűlről meg pont az ellenkezője. Mi volna ha megismernéd? ;) Ezek csak feltételezések. Szűrd le a lényeget magadnak belőle. Te döntessz :) nem én. Ezek csak feltételezések :)

22/F

2014. aug. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2014. aug. 6. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!