Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan utál az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan utál az exem?

Figyelt kérdés
A barátom 3 hónapja szakított velem mert elmult a szerelem,nem vigyáztunk a kapcsolatra s neki lett elege elsőként,persze engem ez nagyon megviselt.s miután másnap fel is hivott mert ,hogy ő attól még barát akar maradni én reménysugár láttán mindent megprobáltam ,hogy visszakpja,igazából két hétig átváltam egy overly attached exgrifriendre,persze ő is keresett engem s még meg is csókolt,csak én mindig kitértem a kapcsolatra.aztán egyet veszekedtünk s hagytuk nyugodni az egészet.ezeket követően még társaságban találkoztunk ahol tök normális volt velem,de egyre inkább hideg,aztán most volt egy apró vitánk ahol lenyugváskor kaptam az alkalmon s bocsánatot kértem amiért abban a 2 hétben ugy viselkedtem.erre azt vágta a fejemhez,hogy nem tud s nem is akar megbocsájtani,mert utál s kihoztam a sodrából és ,hogy mindjárt szóba sem akar állni velem csak persze mások elött nem mutatta,meg,hogy őt nem érdekli de sosem fog tudni megbocsájtani nekem..pedig én csak annyira kértem,hogy végre békésen zárjuk le.jogos az utálata?

2014. júl. 29. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Játszadozott veled és még téged hibáztat? Az ilyen tehet egy szívességet.
2014. júl. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem tudom miért van ez mostanàban olyan divat lett,hogy vége 1 kapcsolatnak és egyböl mar a szeretet utàlattà megy àt...nem làtom értelmét komolyan! ne törõdj vele,gyenge a pasi!Könyebb ìgy neki...
2014. júl. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!