Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig is vágytam arra hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig is vágytam arra hogy valaki megszállottan szerelmes legyen belém. Miért nem teljesül ez a kívánságom? Eddig csak pont olyanokkal találkoztam akik sz@rtak rám.

Figyelt kérdés
2014. aug. 6. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:

sokan szeretnének egy boldog párkapcsolatot, de ez nem úgy működik hogy csettintesz és teljesül a kívánságod

jó is lenne :D

keresgélj, ismerkedj és remélhetőleg megtalálod akit keresel

2014. aug. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ha lesz is ilyen akkor sem leszel soha 100% -ig boldog. Mert te is, mint a legtöbben olyan ember vagy aki mástól várod a boldogságot és nem vagy képes önmagadtól boldog lenni(nem szemrehányás, én is ilyen vagyok). Szóval, ha lesz is valaha egy barátod aki nagyon szeret téged akkor sem lesz minden jó.

Azt elárulom neked, hogy nem fog a nap 24 órájában körülötted rajongani és azt hajtogatni, h mennyire szeret.


Előfordul majd olyan, hogy rossz passzban lesz és akkor te elkezdesz félni, hogy megváltoztak az érzései meg hasonlók és ez az őrületbe tud kergetni.


Nem biztos, hogy ezt most belátod/elfogadod de tényleg nagyon igaz az, hogy önmagadban kell a boldogságot keresni és nem másban. De az lesz a legjobb, ha te magad tapasztalod meg, mert így úgysem érted. Ha valaki őrülten szerelmes is lesz beléd akkor is érezni fogsz valami ürességet. De sajnos tudom, hogy baromi nehéz azt elérni, hogy valakiből belülről fakadjon a boldogság és ne mástól kapja azt.

2014. aug. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!