Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem ertem, szerintetek mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ertem, szerintetek mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Paromat 2 eve ismerem, 1 eve h. egyutt vagyunk. Nagyon imadom ot hiszen azt akarja h. mindig legyek boldog es minden kivansagomat teljesiti. Erzem szeret mert mindent megtesz ertem. De par hete vagyis nehanyszor fura, olelni sem akar ugy mint eddig, es neha ha egy puszit kerek, meg azt sem ad mert a gep elott ul es azt mondja most elfoglalt. De csak mostanaban ilyen, es az nem tetszik h. ezekelott ilyet sosem csinalt. Senkije nincs rajtam kivul azt tudom, mert mindig egyutt vagyunk. Ha rakerdezek miert ez a valtozas, azt mondja a ferfi hormon ilyen. Nem ertem ot pedig szeret.

2014. aug. 6. 12:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
és mit csinál a gép előtt?
2014. aug. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A facebookon nezi a videokat, ha neha baratja ir neki akkor o valaszol, de ez nem minden napos. Bekapcsolja skypeot es ott is beszelget es nagyon boldog akkor. Nezi a hireket es youtubon nez videokat. Sokat mellette vagyok es csak rajta logok, mivel vacsi utan mar semmi dolgom nekem sem. A tv t nezni pedig nem szeretem. Es minden este igy unatkozom. Azt mondja ha akarok menjek aludni.
2014. aug. 6. 12:19
 3/15 anonim ***** válasza:
és mennyi szabad ideje van? amikor azt csinálhat amit szeretne? amikor nem vagy mellette?
2014. aug. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mivel en most nem dolgozom igy egyutt megyunk az o munkahelyere ahol csak o van. En sokat segitek neki, de neha elmegy ugyet intezni fel v. 1 orara. De mint irtam senkije nincs azt tudom. Ma maradtam itthon mert mar a tegnap esti utan ugy erzem elegem van minden nap ugyanebbol. De hamarosan indulok hozza. Ma elindulaskor rakerdezett megyek e vele v. majd kesobb megyek.
2014. aug. 6. 12:35
 5/15 A kérdező kommentje:

En szeretem es csak az o kivansagat figyelem mindig. Azt szeretnem h. boldog legyen mellettem, es mindenben a kedvere jarok, de o neha meg puszit sem akar adni es ez elszomorit engem.

Tudom tulsagosan szeretem es nagyon ragaszkodom hozza, de mellette erzem biztonsagban magamat. Csak azon gondolkozom, miert baj h. ennyire szeretem?

2014. aug. 6. 12:39
 6/15 anonim ***** válasza:
ezzel óvatosan...én ugyanilyen voltam és sajnos ezzel megfojtottam a kapcsolatomat...mindig ölelgettem szeretgettem a lányt akit szerettem, mindig vele akartam lenni, de neki ez nem tetszett...és végül szakított velem...ezt meg kell beszéljétek, hogy ki mit szeretne, miket vár el...kompromisszumokat kell kötni és hagyni a másiknak teret...
2014. aug. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igazad van amit irsz. O is azt mondja, neha szeretne egyedul lenni. Amikor rakerdezek baj h. nagyon szeretem ot? Azt feleli igen. Tudom neha jo egyedul az embernek, de az olyankor olyan rosszul esik nekem, mert azt hiszem velem van baja. Pedig mondja, semmi baja nincs velem. De en meg annyira felek h. elveszitem, es en azert szeretem ot ennyire. Nem jol teszem? En szeretek tulsagosan?
2014. aug. 6. 13:00
 8/15 anonim ***** válasza:

Gary Chapman: A szerelem pszichológiája

ezt a könyvet szerintem olvasd el, talán sikerül elérned azt, hogy ennyi szeretetet legyen képes elfogadni :)


én ugyanilyen vagyok mint te, pontosan tudom mit érzel...de ki kell bírnod, ha tényleg szereted, mert megfojtod a kapcsolatot...inkább kevesebb szeretet kapj, minthogy elhagyjon és semennyit nem így van?

2014. aug. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom h. irsz es tenyleg megfogadom a tanacsaidat. Igen igazad van, nagyon igazad van mindenben. Tudod nekem elso hazassagom nagyon pocsek volt, nem voltam boldog. Es most h. megismerkedtem jelenlegi parommal aki nem magyar es nem is Magyarorszagon elek vele most, es nem beszelek a legjobban angolul, igy nemtudom meg neki elmondani a problemamat sem, ha azt mondanam uljunk le mert beszelni akarok vele, h. mit erzek ezt nemtudom elmondani neki ugy, h. megis ertse. Ha o is magyar lenne, sokkal egyszerubb lenne, mar reg elmondtam volna neki h. neha mi esik rosszul nekem. De a konyv amit ajanlottal utanajarok mindenkeppen. Koszi a tanacsokat.
2014. aug. 6. 14:29
 10/15 A kérdező kommentje:

Nemfejeztem be egyik mondatomat.

Amikor irtam h. elozo hazassagom nem volt jo es boldogtalan voltam, szerintem ezert is ragaszkodom most a jelenlegi paromhoz, mert tole megkapok minden szeretetet amit eddig nem. Ugy erzem o az eletem szerelme es megtalaltam azt akivel boldog vagyok. Csak az en szeretetem a problema ezek szerint. A tulsagosan nagy szerelem a reszemrol.

2014. aug. 6. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!