Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gyorsan segítség kéne!? 17/l

Figyelt kérdés
sziasztok. Szóval a sztori: Van egy fiú ,akivel pár hete tart a kapcsolatunk ,ami nálam csak szexről szólt ,viszont mikor kiderült ,hogy ő másképp gondolja én is el kezdtem bele élni magam ,"megszeretni". Az utóbbi időben egyre bunkóbb, távolabb érzem magam tőle. Legutóbbi együttlétünk után pl nem is köszönt ,meg semmi..ez két napja volt. Ma meg áthívott. Tehát a kérdés: elmenjek hozzá ma este ,vagy ne? A büszkeségem azt mondja ,hogy semmi képp.. viszont már ééégek a vágytól.:D előre is köszönöm a segítséget!:))

2014. aug. 6. 17:13
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! nem tartom magam használati tárgynak ,ugyanis pontosan annyira vagy talán jobban is akartam a szexet ,mint ő . használati tárgy akkor lennél ,ha azért feküdtem volna le vele ,mert neki akartam eleget tenni ezzel. A többieknek köszönöm az értelmes válaszokat!!!:)
2014. aug. 6. 17:25
 12/20 anonim ***** válasza:

Gratulálok.. 17 évesen ribi...-.-

Már nem mind1 neked..?

Menj át és legalább kúrtok 1 jót..

2014. aug. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
szerintem ne menj..te irtad hogy milyen bunko veled mostanaban ..miert ugornal neki egy futy szora..ne hagyd magad:)
2014. aug. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
fogazd meg jól,aztán a csúcs előtt szaladj haza
2014. aug. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ha csak ösztönlény szintjén dugtok, akkor nem hót mindegy kedves következetes kérdező? :)

Menj át, jól megfarkal, ez kell neked, minek gondolkodni. A gondolkodás csak gondot teremt.

2014. aug. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
13.nak van igaza
2014. aug. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 October15 ***** válasza:
Lehet én vagyok túl vén de a mi időnkben még az volt a ribi akin a fél környék átment nem az aki "érzelemmentes" szexet keres EGY azaz 1 emberrel. Oké persze ez sem célravezető mint az ábra is mutatja de azért ne essünk át a ló túloldalára.. szerintem ti se fakadnátok sírva, ha betoppanna egy hát ha nem is 17 de legalább 18 éves csajszi 1 kis barátság extrákra :D.
2014. aug. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Az oké, hogy te is vágytál rá, de látod, ő hogy kezel. Ha nekünk nem hiszel, akkor a tettek beszéljenek helyettünk:

zsepi vagy neki. Ha te is élvezed, az csak mellékes neki :)

De amennyi eszed van, értelmetlen ezt kifejteni neked.

2014. aug. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat. Tanácsot szerettem volna kérni ,nem jelzőket. Hihetetlen ,hogy itt szinte mindenki milyen egy gennyes,undorító alak. Mindegy igazából nem fogok itt regényeket irni és magyarázkodni olyan embereknek ,akik név nélkül k*rvára meg tudják mondani ,hogy én milyen vagyok . gondolom tök boldog és izgalmas életet éltek. nnnaszóval köszönöm mégegyszer a hasznos válaszokat. Illetvee ha valaki még ír azt nem fogom látni ,mert a fiókat csak eme kérdés feltevése miatt hoztam létre.:) puszika
2014. aug. 6. 17:38
 20/20 anonim ***** válasza:
Ok, szia ribizli!
2014. aug. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!