Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ismerkedés már meg van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ismerkedés már meg van csak még nem merem el hívni randizni valami jó tanácsot tudtok adni gyorsan kéne?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 21:18
 1/6 fahéjas Alien ***** válasza:
Miért akarod túlbonyolítani? Hívd el egyszerűen és kész.
2014. ápr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát hívdd el valamilyen ürüggyel:) például hogy úgyis még fél órát kell várnod a buszra,haverodra akármire vagy hogy épp arra van dolgod..és ha már így alakult beülhetnétek valahová,vagy egy az egyben mondd azt neki hogy szeretném ha eljönnél velem a..
2014. ápr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Legyél természetes. Ne úgy fogd fel, mint egy randit, hanem mint egy baráti összejövetelt. Ha pedig nemleges választ kapsz, akkor mondd, hogy csak egy ötlet volt és ne úgy fogd fel, mintha összedőlt volna a világ. Mindenki fél a visszautasítástól, úgyhogy ne parázz miatta. Inkább legyél laza és magabiztos és csinálj úgy, mintha barát lenne. Viselkedj természetesen. Nekem ks van egy legjobb barátom (fiú én pedig lány vagyok) és még mindig barátok vagyunk. Nem rég volt egy időszak, amikor mind a ketten máshogy viselkedett velem és ezt úgy vettem, hogy érez valamit irántam, de nem mertem rákérdehni, mert elég kétes volt. Eleinte én is ideges voltam a közelében, de azóta kicskt lehiggadtak a kedélyek és sokkal könnyebben beszélgetünk egymással és nem feszengünk annyit, ha a másikkal vagyunk.

Szóval RÖVIDEN: légy laha, magabiztos és fogd fel úgy, mintha csak egy baráttal találkoznál. Ne nézd annyira randinak.

2014. ápr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne izgulj ha már meg ismerkedtetek akkor biztos tudod, hogy kedves, aranyos lány, és tuti nem fog nemet mondani :)
2014. ápr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2014. ápr. 25. 14:51
 6/6 A kérdező kommentje:
Segítsetek van egy lány (osztály társak vagyunk)2 még kérdeztem tőle h járnak e mindig nemet mondott és most az utóbbi fel éve az őszes órán engem bámul ez jelent valint mit csináljak?
2014. ápr. 25. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!