Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy egy 3 szakon tanuló és egyetemi tanárnak készülő nő így beszéljen egy fiatalabb sráccal?

Figyelt kérdés

A testvére iránt érdeklődtem nála, mert már jó ideje nem írt vissza a tesója, és nem értettem, hisz megígérte a találkozót, és mindig nagyon kedves volt.

Erre az egyetemi tanárnak készülő nővére kioktatott és elkezdett szidalmazni. Hivatkozott arra, hogy ő egyetemi tanárnak készül és ő ezért intelligens. Szóval én csak ne beszéljek. Plussz "legyökerezett",.

Ilyenek nevelik a fiatalságot? Hová lett az erkölcs és az etika az ezt megkívánó szakmákban???


2014. aug. 6. 22:50
1 2
 1/11 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
Miért,mit mondtál?
2014. aug. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 October15 ***** válasza:

NA NA az hogy ő annak készül nem jelenti azt, hogy nem seggre pacsis pincérnő lesz 1 hangulat karbantartó kombinátban :D.

Én is szeretnék mentőorvos lenni de úgy, hogy lófszt nem látsz nem valószínű :D.

2014. aug. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bunkó volt, és sokat képzelt magáról, remélem visszaszoltál, hogy Te kedvesen, normálisan kérdeztél tőle valamit, de ahogy kioktatott az nem val egy intelligens emberre. Mert ha a testvére nem is akarna veled beszélni, akkor is ezt normálisabban is megmondhatta volna.
2014. aug. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 KnightBalazs ***** válasza:
A lelki nyitottságod és azt hogy okos szíved van ne keverd az evilági tanítással és diplomákkal...
2014. aug. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

annyit mondtam neki, hogy nagyon tisztességtelen volt a húga részéről, hogy hitegetett engem, és hogy ez teljesen erkölcstelen és etikátlan, és hogy hol az egyenesség, majd elköszöntem, de a csaj egy nagyon hosszú üzenettel válaszolt, és szidalmazott engem

tényleg, hogy lehet ilyenből egyetemi tanár?

2014. aug. 6. 22:54
 6/11 anonim ***** válasza:

Óóóóó...édesem, ha tudnád, hogy mekkora BUTA, részeges ribik járnak tanító illetve tanár szakra...nagyon meglepődnél! Persze vannak kivételek, de sok az ilyen...nem véletlenül került a köztudatba, hogy "a tanár a legrosszabb szülő"...persze itt is vannak kivételek, de van benne igazság...

Ezt meg ne vedd magadra, és nyugodtan elmondhattad volna, hogy ha igazán intelligens lenne, nem osztaná ki ilyen paraszt módon a fejed, miközben te csak érdeklődsz a testvére felől, továbbá összeteszed a két kezed, hogy nem a ti sulitokban tanít, mert biztosan utálnák őt a diákok a lekezelő stílusa miatt...aztán kész...ossza be...ne tojd már össze magad egy egyetemistától! :)

2014. aug. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kevés olyan ember van, aki gyakorlatilag a "semmire" elkezd az intelligencia szintekkel vagdalózni. Szóval azért lássuk be, hogy a sztorid kicsit hibádzik.


De egy egyetemi tanárnak csak a tudás átadása és megértetése a dolga, szóval a célzott személyiségnevelés nem tartozik a munkakörébe, így ez a viselkedés nem hathat na ki a munkájára.

2014. aug. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem a diploma miatt lesz EMBER az ember. A jellemes személyiséget nem papíron osztogatják, tapasztalat és megfelelő gondolkodásmód és nyitottság a jó dolgok felé, egészséges értékrend kell hozzá. Magyarán nyugodtan visszaírhatod az említett nőnek, hogy összekeveri a szezont a fazonnal. Amúgy akik dicsekednek a diplomájukkal és az "eszükkel", azt úgy kell érteni, hogy valójában az illető hülye, és a diplomája max. seggtörlésre lesz jó. Nyugi majd kap egy jó kis osztályt tele OC-vel (oláh cigány), aztán mindjárt nem lesz akkora a pofája :D


Üdv: egy gépészmérnök hallgató

2014. aug. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én egy 20 éves fiatal vagyok. Azt nem tudom ép ésszel felfogni, hogy ilyen szakmában, ami felelősséggel jár, ami a leendő értelmiség képzését szolgálja, hogy hogy nem társul ezen szakmabeliekhez etika és erkölcs? És nem csak az egyetemi tanárról van szó, hanem megannyi felelősséggel járó szakmáról, mint például az orvoslás és az egészségügy.

Régebben ilyen nem fordult elő, mert az emberekben volt gerinc, az embereknek volt gerincük, volt etikus és erkölcsös viselkedésük.

Az aki diplomával rendelkezik, igenis tudjon korrektül és kulturáltan viselkedni. Én nem értek azzal egyet, aki azt mondja, hogy a diploma az nem köthető a viselkedéshez és a személyiséghez. Az viszont igaz, hogy egyre kevesebb köze van a valós tehetséghez és a személyiséghez,de ez HELYTELEN!

Azt megértem, hogy egy szakmunkás alkoholista így beszél, de hogy egy értelmiségi pályára készülő, ráadásul a fiatalok képzésében később résztvevő személy így viselkedjen, az semmilyen magyarázattal nem mellőzhető.

Sajnos ez a mai rendszer velejárója. És szerintem egyre rosszabb lesz, az emberek egyre alpáribbak, egyre erkölcstelenebbek, egyre agresszívabbak, tisztességtelenek és emberhez nem méltóak lesznek.

2014. aug. 6. 23:19
 10/11 anonim ***** válasza:

8-as vagyok. Teljes mértékben egyetértek, én 24 éves vagyok és én is ezt tapasztalom, még a jó 50-es tanárok részéről is. Sajnos mindig az eggyel előtti nemzedék hibája, az utána következőé. Sajnos a mai egyetemek ezt nevelik az emberbe. Szó szerint bunkónak kell lenni még a tanárokkal is, hogy odafigyeljenek rád. Egy példa: 2-3 srác normálisan kopogtat tanár úr irodája ajtaján, majd várnak 10 percet, semmi. Elmennek a dolgukra csalódottan, 5 percre rá a tanár, mint aki jól végezte dolgát komótosan kibattyog az irodából, és megy a dolgára. Ezek után, ha valaki nem lesz erőszakos, bunkó, azt le fogják sz.rni.

Abban igazad van, hogy ma már minden idióta kaphat diplomát, de ez a rendszer hibája, amit az előttünk lévő nemzedékek alakítottak így.

Egy diplomától ne várj személyiségbeli csodát. Ugyanúgy köztük is vannak idióták, mint pl a szakmunkások között is van jófej, és csaló, ennyi. Emberek vagyunk.

2014. aug. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!