Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbántottam az exemet, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bebeyke kérdése:

Megbántottam az exemet, de szeretnék vele újra jóba lenni. De mit tegyek hogy újra beszéljen velem?

Figyelt kérdés
Mióta szakitottunk azóta már 2szer is megbántottam, de sokat jelent nekem, s mit tehetnék hogy újra beszéljen velem, hogy találkozzon velem!? Szívem mélyén szeretem őt, de viszont van egy kapcsolatom meg egy 1 hónapos kislányom, de idővel szeretnék újra az exemmel lenni, mit tehetnék hogy bizzon bennem? Értelmes válaszokat kérek! 22L
2014. ápr. 18. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon korán jött a baba, hisz még érzelmileg, lelkileg, agyilag magad is gyerek vagy. De ha már így alakult, ideje felnőnöd.

Vagy megtiszteled annyival a mostani párodat, mint embert, hogy nem b...szod át a fejét és szépen lezárod vele a kapcsolatot, mert mást szeretsz.

Vagy bár még érzel valamit a volt párod iránt, megszakítod vele a kapcsolatot végleg, így esélyt adsz neki is, hogy újra kezdje az életét valaki mással és magadnak is, hogy az új kapcsolatodra tudj koncentrálni.

A kislány kié?

2014. ápr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Moszuke ***** válasza:

Szívem mélyén szeretem őt, de viszont van egy kapcsolatom meg egy 1 hónapos kislányom, de idővel szeretnék újra az exemmel lenni


[link]

2014. ápr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gyerek, elötte 2 évig dolgoztam!! A mostani páromé a gyerek!De viszont az exem is érezhet írántam valamit, mert nem egyszer akarta már ő is újra kezdeni!
2014. ápr. 18. 19:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Na, ha nem vagy gyerek agyilag, akkor magad is tudod a választ a kérdésedre. Vagyis hogy eleve értelmetlen vagy a mostani kapcsolatod, vagy az a terved, hogy az exeddel akarsz lenni. A kettő üti egymást.
2014. ápr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De mit tehetnék hogy újra szóba álljon velem, hisz nemtudom sehogy elérni?
2014. ápr. 18. 19:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Pl. elhagyod a jelenlegi párodat és megmondod a volt párodnak, hogy ez egy nagy tévedés, egy nagy hiba volt a részedről és még mindig őt szereted. Aztán talán idővel visszafogad.

(Csak szegény kislányodat sajnálom. Minek szültél olyan embernek, akivel nem akarsz együtt lenni, mit több: nagyon jól tudod, hogy mással akarsz lenni?)

2014. ápr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kolosszus22 ***** válasza:
Előbb kellett volna gondolkodni, biztos nagyon fogsz kelleni az exednek, pláne más gyerekével együtt!
2014. ápr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elfogadná a gyereket! Mert mondta
2014. ápr. 18. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!