Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy fiúnak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy fiúnak van esélye egy Nála egy evvel idősebb lanynal?

Figyelt kérdés
2014. aug. 6. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos van :)
2014. aug. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Senkinek nincs:D
2014. aug. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy van ;)
2014. aug. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én már két, egy évvel fiatalabb fiúnak is adtam esélyt, de egyikből se lett semmi.:/

17/L

2014. aug. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van, de inkább 18 felett.

Addig sokkal nagyobb a nyomás az osztály/haverok részéről, mindenféle marhaságnak meg akar az ember felelni, hogy nem lehet:kopasz, alacsonyabb, szemüveges, fiatalabb, néger stb. helytől és megmondóemberektől függően, hogy ők "mit engednek meg" és miért nem cinkelnek állandó jelleggel.

Aztán, mikor már igazán felnőtt lesz valaki és igazán megtetszik valaki és annak a valakinak is ő, akkor már nem fogja őket érdekelni, ha az egész világ haragszik is rájuk ezért.

De ehhez mindkét egyénnek lelkileg felnőtt, független és bátor embernek kell lennie.

Az én barátom 2 évvel fiatalabb nálam és minden egykorú és nálam idősebb pasinál is százszor több esélye volt/van/lesz mert nekem ő kell/ett. :)

2014. aug. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!