Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj hogy keveset beszélek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj hogy keveset beszélek? Félek hogy meg fog unni a barátnőm.

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy én egy viszonylag csendes fiú vagyok, a barátnőm pedig nagyon beszédes. Mikor együtt sétálunk és beszélgetünk, az idő nagy részében ő beszél, én meg csak hallgatom, meg néha reagálok rá valamilyen rövid formában. Persze vannak rövid periódusok amikor én beszélek, de ritkábban vannak ezek. Mit tehetnék ez ellen? Úgy félek hogy rám fog unni és elveszítem őt... :( Én 17/F ő 16/L.

2014. aug. 6. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem örül, hogy van ki meghallgassa... Elvégre miért lenne veled ha nemszeretné veled együtt tölteni az időt? :) Ha nagyon zavar, kérdezd meg tőle, hogy nem e zavaró neki... Ha nincs mit mondanod, akkor se kezdj el a szépen sütő Napról beszélni :P
2014. aug. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha alapból csendes vagy akkor nem hinném,hogy bármit is változtatnid kéne magadon. Csak az a fontos, hogy érdekeljen a lány mondanivalója és ha ez így van, ne felejtsd el kimutatni. Ha viszont azért vagy szótlan, mert félsz, akkor csak annyit tudok mondani, hogy nagyobb az esélye, hogy a görcsös igyekezet miatt rontod el, semmint a szótlanságod miatt. De ismétlem:ha alapból ilyen vagy, akkor ne változz meg, csak légy figyelmes. :)
2014. aug. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
első: Megkérdeztem és azt mondta imád velem lenni és ha nem így lenne akkor megmondaná még ha ezzel meg is bántana mert szerinte jobb nem megtéveszteni az embereket
2014. aug. 6. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!