Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csendes vagyok, keveset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csendes vagyok, keveset beszélek, ezért nem lehet párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok és még nem volt kapcsolatom.

Az hozzá tartozik a dologhoz, hogy vidéken nőttem fel, a "civilizációtól távol" és a szüleim sem nézték jó szemmel, hogy megkörnyékeznek a fiúk. Ezek hatására szinte teljesen antiszoc. lettem. Nem tudok beszélgetni, max a suliról vagy a sportról, mert az a mániám. Sokan nem értik, hogy miért vagyok még mindig egyedül, pedig nem vagyok csúnya, egyszerűen csak megfogom a pasikat a külsőmmel, de nem tudom megtartani őket, mert nem vagyok érdekes.

Most viszont van egy srác, aki komolyan gondolja, de az első randi után láttam rajta, hogy kicsit csalódott, bár tagadta és elhívott egy újabb randira.

Tudtok valami tanácsot, hogy hogyan tartsam meg, hogyan legyek érdekes, hogyan engedjem el magam vagy egyáltalán mit csináljak? Őt már nem akarom elveszteni.


2012. ápr. 16. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg humoros lenni.A z egyébként sosem baj,ha az ismerkedő fázisban picit titokzatos vagy.
2012. ápr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Itt is tedd fel a kérdést (ha még nem tetted fel): [link]
2012. ápr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
csinálj csupa olyat amit azelőtt sosem, mindent próbálj ki! Még az őrültségeket is!
2012. ápr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 asdface ***** válasza:

Szerintem ne változtass semmin. Nem vagy te néma, csak idegen a helyzet és oldódnod kell.

Ha most másnak adod elő magad, akkor később fog csalódni, azt pedif te sem akarod.

2012. ápr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a lényeg hogy nevess vele és romantikázz ha ez a kettő megvan tuti jó lesz!!

Hát improvizálj, most nem tudom de az jutott az eszembe pl megfogod a kezét és azt mondod Na most figyelj, és a kezét közelíted a melledhez vagy valahova, és mielőtt hozzá érne elkapod és azt mondod : Azt hitted mi :DD ezen tuti nevetni fog

2012. ápr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyél olyan, amilyen vagy! Én szinte teljesen ugyanilyen voltam, én most vagyok 19 éves, és másfél éve járok a barátommal. Előtte 2 pasim volt,és semelyikük mellett nem tudtam feloldódni. Eleinte a mostani barátom előtt sem voltam felszabadult,de sokat nevettünk együtt,meg komoly dolgokról is beszéltünk,teljesen őszinte volt velem,már első randin elmesélte az életét,így megbíztam benne hamar,és pár hét után már jobban ismert mint a saját anyukám,annyira őszintén el tudtam vele beszélgetni. Azóta is csak előtte nyíltam meg teljesen.:) Bár nekem könnyebb dolgom volt,mert a barátom elég sokat beszélt az elején,így nem nekem kellett.:D Ha megtalálod az igazit,akkor úgyis kellesz neki,meg akar majd ismerni jobban,és akkor rájön,hogy érdekes vagy,még ha nem is beszélsz sokat!
2012. ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
csak ne félj kimondani amire éppen gondolsz
2012. ápr. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el magad és beszéljetek a semmiről :D Nem árt, sőt sokat segít, ha dolgozol kicsit az életeden. Legyél igenember! Menj bele minden hülyeségbe, még ha értelmetlennek tűnik elsőre, akkor is lásd meg benne a kalandot. Ezáltal szórakoztatóbb, érdekesebb lesz az életed és lesz témád is. Figyeld, hogy az élet hogy hozza majd a lehetőségeket! Amúgy én úgy vagyok ezzel, hogy a lány vagy legyen beszédes és beszéljen sokat, vagy ha csendes, akkor ne várja el tőlem, hogy stand-up comedyt csináljak minden nap 3 órán át újabb témákkal, mert az lehetetlen, szóval a lényeg hogy ne csak én beszéljek.
2012. ápr. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!