Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet újra minden a régi?

Figyelt kérdés

Ha a barátnőm majdnem szakított velem azért, mert otthonülős vagyok akkor láttok még esélyt?

Azt mondta próbáljuk meg újra de félek, hogy hiába változok meg semmi se lesz a régi.


Valakinek lett már hosszú kapcsolata egy ilyen majdnem szakítás után?


2014. aug. 7. 10:08
 1/4 zsoolti8917 válasza:

ez csak az én szubjektív véleményem de senki sem ér meg annyit, hogy megváltozz érte, te ilyen vagy így kell, hogy elfogadjon és ha ez nem tetszik neki akkor agyö.

(ez csak egy tanács:ne ülj otthon, inkább szórakozz sokat, menj el mindenhova :) az élet rövid ahhoz, hogy csak ellustálkodd az egész napot otthon!)

2014. aug. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tehát a más kedvéért nem változzon még is a változást javaslod neki :D Logikus!

Figyelj, ha szereted a barátnőd, akkor szerintem nem nagy erőfeszítés elmenni vele néha fagyizni, sétálni, moziba. Otthon mi a jó eget tudtok állandóan csinálni? Nem csodálom, hogy ott hagyott.

Attól, hogy már úgymond a "tiéd" attól még kellenek élmények, randevúk.

2014. aug. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zsoolti8917 válasza:
úgygondoltam, hogy más kedvéért ne változzon meg, legyen uganúgy önmaga, csak tanácsoltam nem utasítottam.Mert mi a jó abban ha valaki otthon ül és nem szerez élményeket?
2014. aug. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Végül is egyetértettünk :)
2014. aug. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!