Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újra tud éledni egy régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra tud éledni egy régi szerelem?

Figyelt kérdés

Pár éve volt egy kapcsolatom, a pasi totál szerelmes volt belém (én is belé), de utána úgy alakult, hogy elkerültünk egymás mellől. 8év elteltével most 4 hónapja újra találkoztunk, sokat beszélgetünk, flörtölünk egymással.

Az lenne a kérdésem, hogy 8 év szünet után megint belém tudna szeretni? Lehet újra szerelmes belém, ilyen létezik? Megtörténhet? Azt mondta még nem szerelmes, de vannak érzései irántam. Szerintetek? Köszönöm.


2014. máj. 13. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
2014. máj. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Háát én erre nem lennék képes. 2 exem van, egyikbe sem voltam húú nagyon szerelmes (inkább csak rózsaszín felhő volt, ami hamar elillant az egyik esetben, a másik meg barátságból szerelem..vagyishogy nálam nem tudott kialakulni szerelem, csak nála). Na velük semmiképp sem tudnék újra összejönni újra... még a gondolattól is kiráz a hideg. Viszont vannak életre szóló szerelmek, lehet, hogy a tiétek pont ilyen és nektek épp ezért sikerül majd újra egymásba szeretnetek. Jelenlegi barátommal úgy érzem, hogy a miénk is ilyen, bár még csak 2 éve vagyunk együtt. Sok sikert! :) 18/L
2014. máj. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ő erre hát nem is tudom mit írjak.


Még lehetnék én a másik fél is, mert pont 8 éve volt nekem is ilyen és 4-5 hónapja én is találkoztam egy lánnyal, de mondjuk én nem mondtam neki hogy vannak érzéseim iránta.


De ha már ennyire hasonló szituációban vagyunk adok egy tanácsot. 8 év eltelt nálatok is. Én mint pasi szintén szeretem azt a csajt, sokáig azt hittem ő a másik felem, de nem. Fogd fel te is, hogy ha 2 ember ennyire elkerüli egymást, és nem próbálnak meg kölcsönösen oda-vissza segíteni magukon akkor az nem valami hatásos.


Olyan mintha dobnád a labdákat és sose dobja vissza senki. Majd 8 év múlva mégis csak kell?


Értem azt hogy úgy alakult. De pont ez az, nálunk is. Én szerelmes vagyok, de nincs olyan hogy úgy alakul, ha csak nincs valami probléma kettötök között.


Az élet nem egy hosszú dolog 60-80 év átlagosan. 10 valahány évesen megismered a másikat húzzátok az időt x évig majd 8 évig nem találkoztok máris 20 évesek vagytok ha nem több és konkrétan az életed egy jelentős részét olyanra akarod fordítani ami nagy valószínűséggel nem lesz kifizetődő.

2014. máj. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Eltünt a kérdező? vagy bepánikolt azoktól amit írtam? vagy egyáltalán nem érdekli a kérdés?


Mindenki maga írja az életét, de igazából nem mindenkinek kell feltétlen boldogan élnie, a legtöbben úgyis megfutamodnak.

2014. máj. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tüntem én el.
2014. máj. 14. 17:53
 6/8 anonim ***** válasza:
ha egymásba voltatok zúgva akkor miért váltatok szét?
2014. máj. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert nekem volt párom, akit nem akartam otthagyni, és ő inkább fájdalmában lelépett. De most ismét feltünt a szinen.
2014. máj. 16. 14:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Én voltam a hosszú válaszadó.


Most azon gondolkozom hogy ez egy viszonylag ritka probléma, amit te leírsz, így időre pontosan meg hogy megegyezik megint szintén. Vannak dolgok amiket úgy érzek csak én élek meg és csak én élem át, és mindeddig azt gondoltam, hogy ez senkivel nem fordult elő.


Ez inkább csak egyfajta köszönet hogy leírtad, mert így nem csak velünk hanem veletek is előfordult. Kicsit megváltoztatta a világnézetem.


Egyetlen dolog van ami miatt tudom hogy nem egymásról beszélünk aminek örülök is, mert te is meg ő is nem látjátok át azt ami történt meg amit írtok.


A kérdésedre válaszolva a saját tapasztalataim alapján:

- Szeret? Igen

- Fog lépni? Nem


8 év alatt egyetlen dologgal foglalkoztam, hogy ezt valahogy átvészeljem, nincs az a dolog ami miatt újra felszakítanám, és ha ő is olyan szerelmes volt mint én és végignézte ahogy ti együtt vagytok, akkor vagy hazudik most neked, vagy sose szeretett igazán.

2014. máj. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!