Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy komoly gonddal fordultam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy komoly gonddal fordultam a páromhoz és közölte, hogy ő a párom és nem a pszichológusom. Ez oké?

Figyelt kérdés

Három éve járunk, ő közel a harminchoz (fiú), ezt már korábban is észrevettem, hogy ha elkezdek neki valamit mesélni ami velem történt és rossz (rettentően érzékeny vagyok mindenre és sérülékeny) vagy nem foglalkozik velem annyira vagy nem lehet vele megbeszélni.. mit jelentsen ez?

Nem ezért vannak a párok egymásnak?.. :S



2014. aug. 7. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Már elnézést de ez egy paraszt.
2014. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
De, jól látod.. Végig kellett volna hallgatnia téged és segíteni ha tud vagy legalább tanácsot adni. Elég nagy bunkóság volt a részéről, hogy ezt mondta főleg három év kapcsolat után.
2014. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

De igen, viszont ha túlzásba viszed, akkor egy idő után elege lesz belőle és így fog reagálni. Nekem is van ilyen ismerősöm, aki állandóan panaszkodik és már a tököm tele van vele.


Ha komolyan ilyen érzékeny vagy, inkább járj el pszichológushoz és ne tedd ilyennel tönkre a kapcsolatokat. A kemény szavakért pedig bocsánat, én is érzékeny vagyok és tudom, hogy szar egyedül maradni, ha már mindenkit elkergettél az állandó picsogással magadtól.

2014. aug. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen mondta, hogy elég sokat panaszkodom meg velem állandóan történik valami vagy fáj valamim és tényleg.. de én nem tehetek erről, ilyenkor kétségbe esek és menedéket keresek :(
2014. aug. 7. 14:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nem empatikus nem bírja elviselni ha rossz történik a másikkal elvárja hogy saját magad dolgozd fel és önző ezért nem hallgat meg hogy saját kedvét se rontsa el


Sajnos én is ilyen vagyok :( bármennyire is igyekszem de próbálok rajta változtatni

2014. aug. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

# 4:

Akkor remélem, hogy észbe kaptál még időben és jobban odafigyelsz erre. Itt nem az empátiáról van szó... nincs olyan ember a földön, aki hosszútávon elviselné az állandó picsogást.


Megismétlem, régebben én is egy picsogógyár voltam és klafán egyedül is maradtam. Jobb, ha az ember megtartja minden baját magának. Csak ha már tényleg nem bírja, akkor mondja el másnak.

2014. aug. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem ő a megfelelő társ. De biztos te is túlzásba viszed a sérelmeket. Nem kell mindenbe úgy beleélni magad.
2014. aug. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ezzel próbál arra célozni, hogy pszichológusra lenne szükséged. Nem meri a szemedbe mondani.

Én is így tennék :)

2014. aug. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!