Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék megszerezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék megszerezni egy csajt, akinek van pasija?

Figyelt kérdés

2014. aug. 7. 14:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
akit el lehet vinni,azt vigyék.
2014. aug. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2014. aug. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ő 17,Én 18
2014. aug. 7. 14:42
 14/16 anonim ***** válasza:
Gerinctelen dolog, ha miután megkapod otthagyod. Lehet, hogy miattad dobja a pasiját.
2014. aug. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Édes istenem, fiatalok! Kapjatok már a fejetekhez! A párkeresésében semmi helye az ilyen túlidelizált, rosszul értelmezett korrektségnek. Ha kell valaki, megszerzem. Aztán megtartom. Ez az alapelv. Ha el tudják venni tőlem, valamit nem jól csináltam. Ha én el tudom venni valakitől, az illető csinál valami rosszul, és nem érdemli meg a csajt. Ti komolyan azt hiszitek, hogy ez egy futóverseny? Aztán aki előbb célbaér, az birtokolja a trófeát, amíg neki tetszik? Lótüdőt! Az élet folyamatos megmérettetés. A párkeresés is az. Ha jó vagyok, meg tudom szerezni/tartani, aki kell nekem, ha nem, akkor még a másodosztályú csajok is kikopnak mellőlem. Oké, barát felesége, barátnője tabu. Talán a testvéré is (ebben nem vagyok kompetens, mivel nincs testvérem), de nehogy má' egy vadidegen pasas nőjét csak kirakaton keresztül szabadjon nézegetni!
2014. aug. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerezd meg ha tudod! Szerintem sem kell jóindulatoskodni. Igazából úgy is a lányon fog múlni!
2014. aug. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!