Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire számítsak szeptembertől?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítsak szeptembertől? (Az exbarátom az évfolyamtársam)

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és tavasz végén összejöttem egy fiúval az évfolyamból akivel már egy éve voltunk haverok. Jól éreztem magam vele, de egy hónapos járás után, éppen amikor a következő szintre (szex) léptünk volna rájöttem, hogy ez túl korai és hogy nekem ő fontosabb volt haverként mintsem fiúként.

Szakítottunk és nem beszéltünk utána pár hétig, de utána nagyon csúnyán összevesztünk és letiltottam közösségi oldalakon is. Még nálam maradt egy-két dolga amit vissza kell neki adnom a suliban.


Mire számítsak, hogyan viselkedjek előtte? Legszívesebben nem is szeretném látni őt, de sajnos minden nap fogom a suliban. Nagyon megbántott mikor összevesztünk és senkihez se tudok fordulni mert a közös barátunk aki tudja a sztorit, nem akar velem erről beszélni, mert tudja hogy az rosszul esne az exbarátomnak.


Valaki tudna tanácsot adni akivel ez már megesett gimnáziumban? (Lányok és fiúk is írjatok nyugodtan, mindkét oldalról érdekelnek a vélemények)



2014. aug. 7. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:

"Mire számítsak szeptembertől?"

10 hónapon át tartó szívásra.

2014. aug. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meg fog dugni.
2014. aug. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De tényleg ennyire rossz lesz? Én nem akarok már tőle semmit és azóta neki is volt 1-2 barátnője.. (Az egyik is osztálytárs)
2014. aug. 7. 16:07
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves 2. Nem fog megtörténni, de köszi az értelmes hozzászólást.
2014. aug. 7. 16:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is anno régen volt egy exem a suliban, csak az volt a szívás, hogy osztálytársak voltunk, senki sem tudott a mi kapcsolatunkról, ez volt a szerencse, eleinte kerültük egymást, de sokszor hozta úgy, hogy egymás mellé kerültünk, és jóbarátok lettünk, nem kísérleteztünk újra, inkább jókat nevettünk azokon az időkön
2014. aug. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha csak évfolyamtársad lesz nem feltétlen fogtok mindennap összefutni a suliban. Ha meg igen akkor szia-szia. De gondolom nem egy 60 fős gimibe jársz.
2014. aug. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolkodtál volna előbb...
2014. aug. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
velem is hasonló történt:/ igazából nekem nem volt annyira gáz,és szerintem,ha már nem vagy belé szerelmes és ő se beléd ,akkor nektek sem lesz az...mi szimplán csak nem beszélgettünk többet,nem voltunk már egy társaságban
2014. aug. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Próbáljatok kibékülni, hátha sikerül! :)
2014. aug. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!