Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes lettem egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy lányba akivel egy suliba járunk, évfolyamtársam. Hogyan tudnám elfelejtni?

Figyelt kérdés
Sajnos mindig találkozunk,Én még mindig szeretem. Ha esetleg kitörölném minden közösségi oldalról könnyebben menne? Barátja van, de elmondása szerint nem szereti, mindig rámgondol.(állítólag) Tudom, hogy hibát követtünk el,de el kell őt felejtenem. Biztosan velem is ezt tenné. Megcsalna. Iskolában mindig néz... 17 éves fiú.
2014. ápr. 12. 22:16
 1/1 Nemdetalánbiztos ***** válasza:

Sehogy nem tudod elfelejteni. Ne is próbálkozz vele.

Inkább tereld el a figyelmed róla. Aztán egy idő után már csak azt veszed észre, hogy nem is gondolsz rá.

2014. ápr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!