Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő után érdemes bemutatnia barátomat a szüleimnek?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt, mikor mutassam be, illetve ti mikor mutattátok be párotokat?
2014. aug. 7. 19:11
 1/6 Lynn326 ***** válasza:

Akkor amikor úgy gondolod, hogy elégé megéredt a kapcsolatotok arra, hogy megismerjék őt a szüleid.

Én jelenlegi páromat több mint fél év után mutattam be.

2014. aug. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
olyan 7-8 hónap után. mondjuk nekem mérhetetlen rossz a viszonyom a szüleimmel, azt szeretem, ha semmit nem tudnak rólam. legalább fél évig azt se tudták, hogy van barátom.
2014. aug. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Anyámmal még 9 hónap után sem találkozott a barátom, csak egyszer futólag, akkor is csak köszönés történt közöttük, amikor megálltak az autóval én meg odaadtam valamit nekik, aztán mentek is tovább. Apámmal is csak azért, mert itt alszik néha aztán olyankor találkoznak, de mondjuk ha nem velük laknék, esélyes, hogy apám sem ismerné még személyesen. Szeretném minél inkább elkerülni, hogy túl sok közük legyen a rokonoknak hozzánk és a magánéletünkhöz.
2014. aug. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már 2 hét után bemutattam és ő is nekik.
2014. aug. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. aug. 7. 19:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ha jól emlékszem, rendesen olyan 7-8 hónap után mutattam be. Pedig én se akartam jó ideig, hogy egyáltalán tudjanak róla. Nem tudtam, mennyire lesz komoly, és nem akartam kellemetlen szituba keveredni, hogy bemutatom nekik, aztán néhány hét múlva meg vége is. Neked kell tudni, hogy nálatok mikor érik meg a kapcsolat arra a pontra, mikor úgy érzed, ez hosszútávon is működni fog.
2014. aug. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!