Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ne legyek mások szemében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne legyek mások szemében lábtörlő?

Figyelt kérdés

Nagyon türelmes ember vagyok,pluszban optimista felfogású,ritkán hisztizem,akadok ki,apró dolgokon meg még ritkábban. Képes vagyok más ember rinyálását hallgatni,de úgy érzem ez visszafelé nem működik. Ha én bukok ki,ott világvége van,mintha megszokták volna,hogy mindent tűrök. Pedig nem,egyszerűen ilyen h.ulye birkatürelemmel vagyok megáldva... Ha kiborulok is,döhöngök 10 percet,és vége. Inkább megoldást keresek.

Csak kicsit unom,hogy olyan,mintha lábtörlő lennék. Mintha mindig bólogatnom kéne,és nekem nem lehetne rossz napom.


2014. aug. 7. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, de régebben rosszabb voltam. Ennek úgy lett vége, hogy most már az első szikránál robbanás közeli helyzetbe kerülök, így nem hagyom hogy eszkalálódjon a jelenség.


Általában azt meg már leszarom, ha valaki panaszkodik. Okézok, okézok és ha sokszor panaszkodik, egy idő után már inkább nem keresem. A hátránya ennek az, hogy én senkinek nem tudok már panaszkodni, mert anno engem is így szereltek le.

2014. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!