Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeret vagy csak barát vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy csak barát vagyok a szemében? Miert ezt válaszolta? Nyáron mondjam el neki chaten h szeretem, amikor egyátalán nem tudunk találkozni és én nem tudok beégni ha visszautasított? Lent folytatom.

Figyelt kérdés

Sziasztok.Szóval van egy fiú aki már elég rég óta tetszik,de eddig csak barátok vagyunk.Eddig nem mertem megkérdezni h tetszem-e neki, se bevallani h ő tetszik nekem.Viszont küldtem neki egy ilyen "mit gondolsz rólam" képet amire válaszolni kell.Azt írta vissza h:

"Hello ..... :) Smárolni,Szexelni,Megölelni,Megpuszlni,Találkozni <3 :) Jók a válaszaim?;)"

Azt irtam vissza h szuperek.

Az az egy baj van, h mindent akar velem csinálni csak járni nem,pedig az is volt a választhatók között..na szóval az lenne a kérdésem h hnap lesz az évzáró és arra gondoltam h a biziosztás végén szemtől szemben elmondom neki h szeretem, de azt hiszem, h ehhez nem lesz elég bátorságom és hogyha ez nem megy, akk majd este chaten elmondom neki, és ha ő nem így érez irántam akk sem fogok nagyon beégni mert feltehetőleg nem fog látni egész nyáron.De ha összejön akk persze találkozunk:D Mit gondoltok erről? Am én 13 ő 15 éves. Köszönöm előre is a válaszokat!! 13/L



2014. jún. 13. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:

""Hello ..... :) Smárolni,Szexelni,Megölelni,Megpuszlni,Találkozni <3 :) Jók a válaszaim?;)"

Azt irtam vissza h szuperek.

"


gratulálok 13 évesen... mondd meg neki, biztos jó fej srác lehet

2014. jún. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jófej,már régóta ismerem és a legjobb barátom.De am h gondoltad h 13 évesen szexelni fogok??-.-" Am válaszoljatok lécci a kérdésemre!!Köszi
2014. jún. 13. 16:04
 3/5 anonim ***** válasza:
ha szemtől szembe elmondod neki többre fogja értékelni az tuti
2014. jún. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ha visszautasít akk mit csináljak??:( mondjam azt h "semmi baj"? Vagy mi?
2014. jún. 13. 16:09
 5/5 anonim ***** válasza:
ha visszautasít, akkor csak annyit mondasz neki, hogy rendben, és elmész onnan, otthon este meg sírva elalszol, kb 1 hétig, aztán túl leszel rajta (saját tapasztalat)
2014. jún. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!