Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tetovált és gyúrós férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tetovált és gyúrós férfiak ezzel akarják "kompenzálni" a nők szemében azt, hogy kevés a fizetésük, nincs saját egzisztenciájuk és még 30as 40es éveikben is a szüleikkel élnek?

Figyelt kérdés
Persze, ez nem általánosítás, de az esetek 90%-ban ez tapasztalható
2014. júl. 30. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hallottál arról, hogy önmegvalósítás? És arról, hogy munkahelyhiány? Esetleg arról, hogy túlképezettség miatti elutasítás? Ez benne van abba a borzasztóan reális 90 százalékodban te havasi gyopár?
2014. júl. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Gondolom te pedig egy nyeszlett irigy kutya vagy aki lusta volt kicsit edzeni és soha nem volt még barátnőd. Barátom a pénz nem minden.. Szóval ne legyen ennyire savanyú a szőlő. :)
2014. júl. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nő vagyok. 24/n
2014. júl. 30. 22:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Hogy ez is benne van e azt nem tudom, de hogy van valami komplexusuk, vagy önbizalomhiányuk, abban szinte biztos vagyok (akinek nem inge...)

Egyesek szerint a kis méretet akarják ezzel kompenzálni. De amióta sokat járok ide, úgy gondolom, hogy a média hatása is benne van, miszerint csak az izmos pasik a jók, ezért akinek nehezebben megy a csajozás, az az alkatát hibáztatja, és ezért kezd el gyúrni. De ez is az önbizalomhiány :)

Vagy valami nagy lelki csapás érte őket, és ebbe menekülnek.

n

2014. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy kicsi a farkuk.
2014. júl. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindenki ért valamihez. Szerintem a tetováltak és gyúrósok saját magukhoz értenek.

Kisebbségi komplexus, ami átmegy hiúságba. Vagy olyasmi...


Az egzisztenciát stb. nem keverném bele. Iszonyat gyér fizetések vannak és a kutyafsza munkáért is prof. dr. dr. -nak kell lenni.

Ha nem tudott magának jól fizető állást kifogni, mint ahogy a többségnek nem jut olyan sajnos, akkor természetesen nincs saját háza. Ahhoz havi negyedmilliót kéne félretenni és nem ismerek sok olyat, akinek ez egyedül sikerülne. Pontosabban egyet se ismerek.

2014. júl. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy gyúrós srácot. 24 éves és a barátnőjével lakik. A fizuja az tényleg kevés, de nem hiszem, hogy ezért gyúrta ki magát. Inkább mert kis termetű, és kisebbrendűségi komplexusa van. Állandóan kötekedik, amit humorba akar rejteni, és ha valaki mond valami butaságot ő az első, aki gúnyolódni kezd. Igazi kis agresszív köcsöggyerek. Nem értem meg a barátnőjét, és szánalmasnak tartom, hogy beéri egy ilyen pasival.
2014. aug. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez durva általánosítás. A 90% pedig nonszensz... akkor vagy számolni nem tudsz, vagy rossz körökben mozogsz.
2014. szept. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!