Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ditta070 kérdése:

Miért csinálja ezt mindig a párom?

Figyelt kérdés

Ha fekszünk az ágyban és pl tv-t nézünk, vagy alváshoz készülünk és ha hozzámbújik vagy én hozzá, akkor amikor megfogom az alkarját, felkarját mindig elhúzza. Magamból kiindulva én akkor csinálnék ilyet ha egy olyan rész, terület lenne amit szégyenlek, mert nem elég ilyen vagy nem elég olyan. Lehet, hogy nála is ez a probléma?

18/L


2014. aug. 8. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért csinálja. Nekem jól esne. 23f
2014. aug. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha ezt tőle próbálnád megkérdezni elvégre ő a kérdésben érintett...?
2014. aug. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg őt, mi honnan tudjuk. Legközelebb simán kérdezz rá, miért húzza el...amúgy tényleg nem tudom miért teszi, én megőrülök vágyom barátnőm minden érintésétől, és vágyom rá...
2014. aug. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle. Én pl. azért utálom, ha az orromat nyomkodják, vagy a szemöldökömet simogatják, mert idegesít, nem azért, mert szégyellem bármelyiket is...
2014. aug. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk az is lehet, hogy idegesíti ha ott hozzáérek. Mert már, simogattam a hátát, karját.. aztán egyszer úgymond leb*szott érte, hogy miért kell mindig ezt csinálni?! Én meg teljesen meg voltam hökkenve? Hogy zavarhatja ez valakit is? Én pl nagyon szeretem ha simogat, de nem nagyon szokott. :/ Őt meg idegesíti, zavarja (azt mondja csikis) ha simogatom. Úgy tudtam ha valakit szeretünk akkor vágyunk az érintésére és jól esik tőle..
2014. aug. 8. 09:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, gyökér.
2014. aug. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor azért úgy evvel nagyon megbántott. Érezte is .. aztán elkezdte mondani a szépeket a szeretlek, te vagy a mindenem stb.. sokra nem jutott evvel nálam. Nem az a fajta vagyok, aki pár szép szótól elalél. Inkább tegyen érte, mutassa ki. :)
2014. aug. 8. 09:12
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha úgy alakul a helyzet, akkor meg szeretném kérdezni róla. De most nem akarom csak úgy spontán felhozni ezt témának. :D
2014. aug. 8. 09:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha ezt nem kérdezed meg,akkor nehezebb időkben mit csinálsz?

Ne tőlünk kérdezd,mielőtt tőle nem kérdezted.Tanuld meg a párkapcsolatban a kommunikáció a legfontosabb.

2014. aug. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

lehetőségek:

1.nem szereti, ha hozzáérsz

2.nem szereti, ha ott érsz hozzá

3.valamit tényleg szégyell ott

2014. aug. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!