Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Öngyilkos akarok lenni, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öngyilkos akarok lenni, mert legelső kapcsolatom tönkre ment! Többi lent?

Figyelt kérdés

barátom mindig fenyeget, nem bizik meg bennem, nélkülem elmegy balatonra és terorizál.Ha véletlen történik valami, akkor megtép! El engedni nem tudom mert szeretem,ragaszkodók ahhoz ami volt, és mikor jó volt! De nagyon rossz és nem bírom. Két szék között vagyok! Csak az öngyilkosság a megoldás?

Úgy érzem csak ez maradt, jobb ha távozom meg ölöm magam.

Mert nem birom, hogy bánt jógtalanul, nem birom hogy semmi lett az életem

Nem nevetek másfél éve, csak sírok.

Nem értem mért nem tudom el engedni, de mikor meglátom mindig mindent elfelejtek amit tett velem!


2014. aug. 8. 15:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
ok
2014. aug. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Én azt nem értem, miért vagy még vele ?
2014. aug. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Akkor neked valami bajod van megérdemled
2014. aug. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%

Legyėl akkor.


Szia...

2014. aug. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Rendben van. Istenke veled.
2014. aug. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
87%
Ő egy mocskos görény!!! Miért vagy még mindig vele? Ha megölöd magadat, avval a családodnak fogsz rosszat tenni... szerintem menj el valamilyen orvoshoz(tudod aki meghallgat és tanácsokat ad) de ne öld meg magad!! Értem hogy szereted...de ha ezt teszi veled akkor hagyd el!!! Minél hamarabb!
2014. aug. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ne tedd meg, ha ennyire nem banik veled jol akkor hagyd ott es talalni fogsz olyat aki ugy banik majd veled ahogy illik es kell
2014. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ongyilkossag megoldas

Karhozat pokolra valt.

Jeges csokok valtjak egymast,

Szerelmed bortonbe zar

2014. aug. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem állj elé ezzel, hátha halálra ver életed szerelme, és akkor minden gond letudva.
2014. aug. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Pont azért nem tudod elengedni, mert a legelső kapcsolatod és félsz, hogy nem lesz utána senkid. de mivel lány vagy, valószínűleg gyorsan találnál más fiút, mert szakítás után egyből 2-3 "jó haver", ott terem. Inkább beszéld meg vele a dolgokat, hogy nem bírod már. Ne öld meg magad, inkább hagyd ott. Egy ilyen ember miatt ne legyél öngyilkos!
2014. aug. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!