Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem nagy az igénytelenségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem nagy az igénytelenségem?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyunk együtt, de egyszerűen lusta. Az elején még tök rendes volt, jól ápolt, kedves, törődő.... most arra a szintre jutott hogy 3 naponta fürdik, nekem kell könyörögni hogy mossa már meg a p.csét ha szeretne valamit.. tegnap este "lusta volt" a szexhez, egész nap cigizik, mereng, füvezik... Tudom hogy nem normális, de beleszámítva ezeket ez "normális", hogy a fű hatására ilyen lesz? Nem akar leszokni róla, szereti, több éve ezt csinálja.... szerintem ez így baromira nem normális! Sőt, engem is demotivál ez az egész, céltalan élet...


23/L


2014. aug. 8. 16:09
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
56%
Nem ő a bunkó már bocs
2014. aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Le leszek pontozva, de mit vársz, ha összejössz egy drogossal?
2014. aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
hub...szki.... sztem gyorsan dobd ki
2014. aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
100%
Mármint te normális vagy xd 1 vagyok
2014. aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
mit varsz egy drogostol ? szerintem nagyobb gond veled van, hogy egy ilyennel osszealsz
2014. aug. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
osszeallsz *
2014. aug. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
azt nem fejtetted ki, hogy miért is vagy vele ?
2014. aug. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Sirj
2014. aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
neten ismertük meg egymást. rengeteget beszélgettünk, mielőtt találkoztunk. nem világszépe, de nagyon okos, jól művelt, olvasott és mindenben tájékozott igazi egyéniség. raszta, hosszú szakáll, nem csajozós... és mindenekelőtt őszinte. néha túlságosan is, de mindig mesél a gondolatairól :) belül nagyon értékes ember. na ilyenkor mivan? igazán szeretem :( de ez.... nem tudom, nem vagyok benne biztos hogy a későbbiekben is erre vágyom. elengedni meg nem tudom.
2014. aug. 8. 16:16
 10/26 anonim ***** válasza:
88%
szép pár lennétek.De ahhoz egy dimenzióban kell mozognotok.Szóval szívj nagyokat.
2014. aug. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!