Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha írok egy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha írok egy szerelmes levelet?

Figyelt kérdés
Tobb mint egy eve vagyok egyutt a baratommal, de mindig megkapom, hogy neki fontosabb vagyok, mint o nekem. Arra gondoltam, hogy irok neki egy levelet arrol, hogy hogyan erzek, hogy lassa, hogy nekem is vannak erzeseim, es fontos nekem. Ez aranyos vagy gaz szerintetek?
2014. aug. 8. 23:53
 1/10 anonim ***** válasza:
gaz
2014. aug. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oke, de akkor hogyan tudnam kimutatni, hogy fontos nekem?
2014. aug. 8. 23:55
 3/10 anonim ***** válasza:

"hogy neki fontosabb vagyok, mint o nekem"


Nem is olvastam tovább, de ez a kedves fiúk bevett taktikája hogy bűntudatra hatva eksönt zsaroljanak ki a párjukból.

Ne dőlj be nekik, még ha egy srác lúzer is, ugyanazok az alapvető ösztönök hajtják mint a kigyúrt izomagyat.

2014. aug. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Meleg? :)
2014. aug. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem kell kizsarolnia az "eksönt", azzal a resszel minden oke, eleg rendszeresen van. Azt akarom bizonyitani hogy nem csak neki fontos a kapcsolatunk. Nem az agyban kell bizonyitanom.hogy csinaljam?
2014. aug. 9. 00:00
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem meleg:D
2014. aug. 9. 00:00
 7/10 anonim ***** válasza:

Kit érdekel, akkor még többet akar, lehet hogy fogadott valami barátjával hogy megtud téged dönteni egy nap 10szer vagy ilyesmi.


Felejtsd el a rohadt Holdudvar hatást, és gondolkodj objektívan, amit mondok az áll még mindig, csak nem akarod elfogadni, vondd meg tőle a szexet, még ha csak egy kicsit, és nézd meg hogy hirtelen milyen fontosak lesznek neki az érzelmek, csak úgy viszi majd kiló számra a csokit.


Sok hülye állandóan vitatkozik, a gyomrom felfordul tőletek.

Elmondok valamit, a világban az érzelem csak egy mellékterméke az érdeknek.

2014. aug. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg jó. :) Én is írtam (bár nem ilyen okok miatt, csak úgy...) és a barátom nagyon meghatódott. :) Próbáld meg, de ne legyen túl nyálas, hasson természetesen. Az sem baj, ha nem irodalmian fogalmazol, akkor legalább látszik, hogy őszinte. :)

Hajrá! Amúgy hány éves vagy?


17L

2014. aug. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
írj neki! Ha szeret nagyon fog neki örülni :).
2014. aug. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
16vagyok:) koszi mindenki
2014. nov. 11. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!