Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltözés:kínzó várakozás....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés:kínzó várakozás. Ti is éreztetek már ilyet?

Figyelt kérdés

Párommal hónapok óta szeretnénk összeköltözni, de amíg én nem találok munkát nem tudunk.

Így viszont olyan kínzó a várakozás, családot, babát szeretnénk mindketten, annyira szeretnék már dolgozni, olyan tehetetlennek érzem magam.

Ti hogy viseltétek túl ezt a várakozást?

Van, akinek ez a kapcsolata rovására ment? ( én ettől nem félek, csupán érdekel)


2010. jan. 12. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:

énis nagyon várom már,de előbb ki kell fizetnie a kocsiját,nekem meg normálisabb melo kell,szoval még min fél év

de elvagyunk,heti 3-4-5 este nálam alszik,meg sokat vagyunk együtt,szoval kibirhato

baba meg nincstervben pár éven belül,ráér

de jó lenne már ha minden este együttalhatnánk,bár igy is egy ideje nálam van neki az otthon,még ugy is,hogy imádja a szüleit:)

(ezt nemrég vettem észre,hogy az én albérletemre mondja,hogy jön haza,nem a szülői házat,pedig velük lakik még:)

22/L

2010. jan. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia.Ugyanebben a cipőben járok! csak a párom és én köztem van 180km!!! Nekem is munkát kell találnom, mert addig nem lehet! Minnél jobban úgy érzem, hogy sietni kéne, annál jobban csúsznak a dolgok! Én is félek, hogy b*szik megvárni, míg találok munkát!Én úgy érzem, hogy ez árt a kapcsolatnak, mert mindenképp együtt kell laknunk ahhoz, hogy normális életet éljünk! És minnél hamarabb!!
2010. jan. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én nem félek, hogy emiatt megromlana a kapcsolatunk, csak szimplán rossz érzés.

Majd 1 éve vagyunk együtt, ráadásul mi csak havonta 1-2 este tudunk együtt aludni, pedig jó lenne már, ha az összes estém azzal telne, hogy arra kelek fel, majd leesek az ágyról, mert folyton törleszkedik hozzám :)

2010. jan. 12. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!