Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még eberek ehhez hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Akiknek a szakközepes vagy gimis osztálytársai már házasok, akiknek többnyire gyerekük van, sikereket értek el munka terén is és az életükben is. És ehhez képes ő szinte semmit?
2014. aug. 9. 16:33
 1/2 C0r3 ***** válasza:
Munka terén sikereket, szakközépben xD Hegesztő gyakornok. Ne viccelj már xD az hol siker hogy 14évesen felcsinálták őket? Szánalmas.
2014. aug. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkozok senki ismerősömmel ilyen téren hogy összehasonlitsam az én életemet az övével. Annyira különbözőek vagyunk, más értékrenddel. Van olyan régi osztálytársam aki 20 évesen már gyereket vállalt, én ennek örülök, mert ha ő ettől boldog akkor másnak a boldogságát minek irigyeljem. Az más kérdés, hogy pl. én nem is vállalnék még jóideig gyereket, nemhogy örülni tudjak neki hogy fiatalon szülök egyet-kettőt, ezért is összehasonlithatatlan dolgok ezek. Lehet én nem törekszem arra, hogy anyagiakban előrébb jussak, meg bevállaljak gyerekeket, de pl. én szeretek utazgatni, sok helyen jártam és még egy ideig engem ez tesz boldoggá, meg hogy nincs lekötelezettségem. Engem kimondottan zavarna, ha lenne férjem, nem akarok még jóideig férjhez menni, mások meg fiatalon házasodnak. Tehát ami másnak öröm, és érték az lehet nekem teher és lekötöttség.
2014. aug. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!