Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit akarhat valóban? Hulyeseg lenne? Miért mondta ezt? Lehet ebből kapcsolat?

Figyelt kérdés

Van egy fiú volt osztalytarsam akivel amolyan barátság extrákkal viszony alakult ki. Már nagyon régóta fuzgel és én is vonzódom hozza eléggé.Tegnap átmentem hozza és iszogattunk meg ilyesmi.De nem lettünk részegek. Eddig csak smároltunk meg ruhán keresztül voltak dolgok de tegnap kinyalt én meg leszoptam. Aztán később poenkodtam, hogy mostmar akar házhoz is lehet engem rendelni. Erre o mondta hogy: Csak hozza menjek máshoz ne! Meg csak vele csináljam ezt. (Persze o közben bárkivel bármit csinálhat)

15/l normális válaszokat legyszi! Előre is kösz! És bocs az ékezetek miatt telorol vagyok...



2014. aug. 9. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért hagyod, hogy kihasználjon? Ő bármit csinálhat bárkivel, hiszen nem jártok, még arra sincs garancia, hogy azon kívül, hogy simán megkap, bármi másra jó lennél neki, esetleg érezne irántad valamit... Te meg simán odadobod magad, és hagyod, hogy kisajátítson!


Ahhoz meg külön gratulálok, hogy 15 évesen olyan szinten van az önbecsülésed, hogy azon poénkodsz, hogy házhoz rendelhető prosti vagy. Ha szerinted ez vicces, akkor kívánom, hogy ilyen sorsod legyen, és világ életedben így is bánjanak veled!

2014. aug. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azért ha ez nem kamu remélem 15évesen a lányom még nem akar majd szexkapcsit..
2014. aug. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

igen akkor menj ha felvállal ha már lehet ott fogkeféd nála..

vagy nincs még kecoja?

2014. aug. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mikor ezt mondta rögtön mondtam neki álljon meg a menet. És nem fogok csak vele találkozni ha o másokkal is.

Amúgy nem kamu.

Többiek mit gondoltok?

2014. aug. 9. 18:03
 5/6 A kérdező kommentje:
Valaki akinek van hasonló tapasztalata?
2014. aug. 9. 18:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Remélem hogy egyetlen egy NORMÁLIS veled egykorú GYEREKNEK sincs ilyen "tapasztalata"


Kész vicc vagy...nem tudom miért akartok ilyen hamar felnőni.Még ezekre is simán ráértél volna...

Az én szüleim már réges rég kinyírtak volna!!!Ja amúgy...a tieid ilyenkor hol voltak?

Én is 15/L vagyok de még az alkoholt is utálom!Szerintem ez így van rendjén!Szánalmas hova jut ez a világ... -.-

Jöhetnek a beszólások nyugodtan!

2014. aug. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!