Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy minden párocska, akiket ismerünk vagy az utcákon látunk, valóban szerelmes a párjába?

Figyelt kérdés
Saját tendeciáimból indulok ki persze, de szerintem az igazi szerelem ritka, mint a fehér holló. Egyszer voltam (vagyok szerelmes), és nem tudom elhinni, hogy ez a sok ember, aki párkapcsolatban él, tényleg, úgy igazán szerelmes, azt meg hogy kölcsönösen, főleg nem. Aki volt szerelmes, szerintem az sejti, mire gondolok.

2013. dec. 28. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik szerelmes. De nem ritka.
2013. dec. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ők csak félnek egyedül az utcán és ezért sétálnak együtt -.-
2013. dec. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb ember könnyen szerelmes lesz. Lehet csak hetekig,hónapokig de lehetnek éppen azok abban az időben amikor látod öket.

Persze biztos vannak kivételek,nem is feltétlen kötelezö hogy szerelmesek legyenek,elég ha szeretik egymást

2013. dec. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sokan csak úgy összejönnek valakivel, mert egyedül lenni gáz meg uncsi, ők kétlem, hogy szerelmesek lennének, maximum van vonzalom közöttük és ennyi.
2013. dec. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Költőnő? ***** válasza:

de akkor, amikor azt a majdnem igazit érzed is, akkor is azt hiszed, h az... :)

csak aztán évekkel később, mikor találkozol VELE, akkor tudod, h minden más, amit előtte éreztél és "annak" hitted, csak árnyéka az "igazinak", nem? :)

2013. dec. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha rángat a kémia, jóhogy együtt sétálsz a számodra kívánatos egyénnel:)
2013. dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem mindenki olyan érzéketlen farönk mint látszik sokan igen is szerelmesek és nem ritka !!!!!!!!!!!!
2013. dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Magam környezetében ugyan, de sokszor azt látom, h megszokásból, unalomból, v a változástól való félelemből maradnak együtt, de persze én nem sajnálom tőlük, csak érdekesnek találom. Az, hogy valaki pár havonta szerelembe essen viszont lehetetlennek tartom, el kellene különíteni a szerelmet a szimpla fizikai vonzalomtól, hiszen tudjuk, h ahhoz még hozzájön a baráti/családi szeretetfajta (h jól érzem vele magam és biztonságban, kötődöm hozzá), na meg az X vegyszer (ahogy a Pindur Pandúrokban szokták volt mondani, a görögöknél philia). Egyéb esetben az nem más, mint belebolondulás, és ez talán tényleg kinőheti idővel magát szerelemmé :) De nem tudom.
2013. dec. 28. 18:32
 9/9 Költőnő? ***** válasza:
én 30 évesen tapasztaltam meg az igazi "felnőtt szerelmet". addig is volt, hogy szerelmes voltam, de felnőtt, érett fejjel másképp szeret az ember. változott a prioritás is
2013. dec. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!