Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotok szexuális étvágya sokkal kisebb lenne, mint a tietek?

Figyelt kérdés
26 vagyok, a barátnőm 24. 2 éve vagyunk együtt. Az utóbbi időben nem szexelünk eleget, legalábbis számomra. Bár régen is kb átlag 3 volt hetente, az utóbbi időben azonban van olyan, hogy 1 hétig semmi. Bár nem élünk együtt, sokszor szóvá tettem már neki, hogy nekem ez nem elég, én szeretnék heti akár 3-4-szer is. Főleg ha egymás mellett fekszünk, csókolózunk nekem megjön a vágyam. Ő viszont azt mondja, hogy nem szeretné ha a minden a szexről szóljon. Mert ha csak 4-szer találkozunk hetente, nehogy már mindig csak szexeljünk. Hangsúlyozom, én sem szeretem ha csak a szexről szólna, hiszen én is szeretek moziba menni, vacsorázni, együtt sportolni, sok minden egyebet is csinálni. Vagy ennyire érzékeny téma ez a nőknél, és kihasználva érzik magukat, ha esetleg mondjuk 5 találkából 3-4 alatt szex is van?

2014. aug. 10. 12:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

"Ő viszont azt mondja, hogy nem szeretné ha a minden a szexről szóljon"


Orbitális hülyeség. Milyen már, h szabályozná a szexet? Ha igazán kívánnak, szeretne, vágyna RÁd, ő mászna minden nap rád. Ez olcsó kifogás. Hidd el srác, jót akarok. Sztem szakíts vele, mert itt valami gáz van.

2014. aug. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak kifogás. Miért szólna minden a szexről ha szexeltek? Akkor az élet az evésről szól mert mindennap eszünk? KIFOGÁS! Az előző kapcsolatomban heti 1x kaptam szexet csak kb. Nekem nem elég nem bírom ki. A mostani párommal Napi 1-2x van és minden más is jobban működik! Nem bántam meg hogy ott hagytam azt a lányt.
2014. aug. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nem tudom, mi idén voltunk 3 évesek, de nekem is volt egy hosszú periódus, amikor nem volt semmi kedvem a szexhez....
2014. aug. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Gyanús, hogy kifogást keres, de lehet, hogy csak érdekes a felfogása. Mindenképpen beszéld meg vele és kérd meg, hogy őszintén válaszoljon.
2014. aug. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nehéz helyzet, mert nem éltek együtt, tehát azt a kis időt kell beosztani mindenre. Mi nők néha úgy érezzük, ha minden alkalommal szex van hogy lehet hogy csak "arra" kellünk. Plusz néha igényeljük hogy szex nélkül, "csak úgy" összebújhassunk azzal akit szeretünk. viszont téged is megértelek, mert heti 3-4 szex amúgy tök normális és egészséges dolog...

szerintem beszéljétek ezt meg, mert 5 találkából 3-4 szex az ne kéne, hogy sok legyen....

2014. aug. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"Nekem nem elég nem bírom ki."


Mert mi lesz, belehalsz? :D

2014. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%
Szia, 20 eves lny vagyok, ket es fel eve vagyunk egyutt a baratommal, legkevesebb ket-harom naponta mindig egyutt vagyunk, de az utobbi idoben szinte minden nap. Szerintem ez igy lenne a normalis, foleg,hogy ti sem vagytok 20 eve hazasok. Kulonben is velemenyem szerint a szex az nem csak szex, egy parkapcsolatban ennek fontosabb az erzelmi resze, a csokok, az olelesek es simogatasok. Es nekem erre minden nap igenyem van. Szerintem ez fontosabbik resze, ettol nem szexnek hivjuk, hanem szeretkezesnek.
2014. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
11%
mert nem gondolod, h 2 év után uncsi ugyanaz a farok?:)
2014. aug. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ha nekem Ő nem uncsi, akkor szerintem fordítva sem kellene, hogy gáz legyen.
2014. aug. 10. 12:19
 10/17 anonim ***** válasza:
Mióta tart ez? Máskor mekkora "étvágya" volt?
2014. aug. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!