Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal 4honapja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 4honapja vagyunk egyutt es nem jo a szexualis életünk mesélte hogy az elöző kapcsolatai ezért mentek tönkre meg hogy nem ertik meg hogy fatadt velem mar most 2 hete nem fekudt le pedigén probalkoztam mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2014. aug. 3. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
mindenkinek más a szexuális étvágya, neki kevés ha neked nem jó keress mást
2014. aug. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Hogy fáradt? Ha sokat melózik, ne csodálkozz rajta.

Lehetséges, hogy te is fáradt vagy most, mert hogy értelmesen nem bírtál kérdést kiírni az hétszentség. Próbálkozz vele úgy, hogy hirtelen megleped. Elkezded lesz opni az ágyban és csak bekanosodik. :)

2014. aug. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meglátásom szerint ez baromság.Egy fiatal,életerős férfi egy friss kapcsolatban,ahol vonzódik a csajához,úgy működik,mint egy nyúl.Szinte minden találkozásnak szex a vége,van,hogy többször egymás után.Akkor is,ha sokat dolgozik.Szóval itt vagy van más nő a dologban,vagy nem érzi irántad azt,amit kéne,vagy langyos,de hogy valami baj van,az fix.Ez nem normális dolog,szerintem.
2014. aug. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem erőltetném tovább a helyedben.
2014. aug. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4 hónap után? Hagyd a fenébe, egyetértek az előzőekkel.

Vagy meleg, vagy nem vonzódik hozzád úgy, ahogy kéne. Egy kapcsolat elején minden randin szexelünk.

2014. aug. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!