Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan kapcsolatod, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan kapcsolatod, ami azért ért végett, mert elhagyott egy másikért? Velem ez van, és annyira fáj .

Figyelt kérdés
2014. aug. 10. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is faj az,hogy meg nem volt senkim :/ 30/f
2014. aug. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
nekem Faj a fogam
2014. aug. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom :( szerencsére még ilyen nem volt

ilyenkor jó látni hogy másoknak sokkal rosszabb és nekem annyira még se :)


Majd ki fogod heverni jó sok idővel :-/

2014. aug. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

volt.....

22 F

2014. aug. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen sajnos volt, többször is... Az elsőt feldolgoztam úgy, hogy elkezdtem ismerkedni,jól érezni magam és végül találtam mást, aztán akit találtam az is ezt csinálta velem :D utána buliztam 1hétig és elmúlt.
2014. aug. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt, a legjobb barátnőm tetszett meg neki, elkezdett neki írogatni (amikor még velem volt) de a barátnőm szólt nekem, meg is mutatta miket írt neki (megcsókolná, milyen szép, szexi, mikor tudnának találkozni) Aztán rákérdeztem az exemnél, és mondta, hogy igen tényleg jó csaj stb... Aztán szakítottam vele.
2014. aug. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!