Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eleg érdekes szituációba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eleg érdekes szituációba keveredtem. Miert csinaljak ezt az ex-barátom?

Figyelt kérdés
15éves vagyok es egy 16éves sráccal voltam egyutt majdnem 1évet , teljesen szerelembe de sok veszekedéssel, ami miatt szakitottunk. Egy ideig nem beszéltünk de mostanra nagyon jo baratok lettünk, ö pedig beújitott egy barátnöt. Nekem ezzel semmi bajom nem volt, ez az elet rendje, viszont elég fura megszólalásai vannak, elmeséli hogyan szexelnek a barátnöjével, ha tanácsokat adok , figyelmen kivül folytatja, ingerlö megfogalmazással, viszonyitja hozzám, feltünöen sokat mondja hogy szereti, miközben nem az a fajta, ingerelni próbál hatha hisztizek, mert tudja hogy elöszeretettel hisztizem, néha még "eletem"nek meg "szivem"nem hiv, sokszor hiv bulizni, bókol, ha bármilyen fiúról mesélek neki, akár egy sztárról vagy iskolatársról, azonnal kiröhögi, lealacsonyitja, provokálja a veszekedést. Amikor mesélek egy fiúról aki tetszik, meleg-ezik, azt mondja legszivesebben megütné, rákérdeztem hogy miért szól le mindenkit, aki nekem tetszik, azt felelte "mert egyik sem én vagyok". Ennek ellenére sokszor mondja hogy szerelmes a barátnöjébe, hogy mennyire büszke rá, hogy sosem hisztizik (kiemelve 'mint te') es tenyleg boldognak tünik, csak nem értem miert kezel ugy sokszor, mintha még bele lennék esve , illetve a barátnöje lennék. Eleg fura. Adhatnátok tanácsot
2014. aug. 10. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nem jó barátság, hiába állítod ezt róla.
2014. aug. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!