Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy egy véget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy véget ért kapcsolat majd a jövőben folytatódhat? Évek múlva?

Figyelt kérdés
2014. aug. 10. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa. Csak aztán másodjára is szakítás lett a vége.
2014. aug. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Rige101 válasza:
en szerintem nem de attol fugg mikor jottetek ossze pl 15 evesen osszejosz a csajjal 2 evig jartok utana 25 evesen talalkoztok az teljesen mas siman osszejohetsz vele de eretsegtol fugg lattam mar parokat sok ev utan osszejonni de szemely szerint hulyeseg ami akkor rossz volt rossz lesz maskor is
2014. aug. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, a főnökömnél ez történt. Titokban én is ilyenben reménykedem...

Van egy film, ami kicsit hasonlít a témára: "Egyszerűen bonyolult" a címe.

2014. aug. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ismerek ilyet. Kamasz korukban első szerelem volt, aztán egyetem után megint találkoztak. 10 éve újra együtt, és van egy 5 éves kislányuk.
2014. aug. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Szappanoperákban!
2018. febr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!