Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon helytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon helytelen dolog a párotok facebook üzeteteit olvasni?!

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok együtt a barátommal és kb több mint fél évvel ezelött volt olyan hogy másik lánnyal flörtölgetett..de nem olyan durván csak egy csöppet.és ezt szóba hoztam neki és persze nem tetszett neki h kutakodtam.persze én is szarul éreztem magad amiért ezt tettem de azt is csak azért tettem mert az utóbbi időben furán viselkedett.megint eltelt fél év és az utóbbi napokban sokat veszekedtünk és valahogy megint úgy éreztem h talán nem e beszélget egy másik lánnyal..és megint megnéztem a facebookját és láttam h egy lánnyal beszélgetett nem flörtölgettek de ez engem akkor is zavar h nem tudtam erről a lányról mert már ismerjük egymás barátai csak rolla nem tudtam.Elmondjam neki h belenéztem a telójába és h rosszulesik h nemtudtam rolla?és ki a nagyobb szemetebb én mert belenéztem a fbjába vagy ő amiért ezt tette?
2014. aug. 10. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem az.

Minden embernek kell legyen privát szférája még akkor is ha kapcsolatban van ennek így kellene lennie.

2014. aug. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem ertem miert nem tudsz benne megbizni , adot ra valami okot hogy kutakodj ? veszekedes minden egeszseges kapcsolatban van
2014. aug. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne mond el neki .. Én 5 évig tudtam párom jelszavát, nem zavarta hogy benne vagyok ő is volt enyémbe .. De jött egy kis tini a képbe, állandóan beszéltek és megváltoztatta a jelszavát is, mai napig nem tudok belépni. Ne szólj neki, hanem néha figyeld .. Sajnos már az egész város összehozták őket, sokat pletykáltak , hogy itt látták együtt vele .. párom tagadta de végül elmondta hogy tényleg kocsikázott vele .. De elvileg semmi nem történt .. Aha :) A kis csajt finoman lekoptattam és már elvileg nem beszélnek, csak fura a széles vigyor amikor találkozunk vele az utcán. Szóval ne szólj, csak figyeld az eseményeket.


Lehet szemét dolog, én nem tartom annak, de majd jönnek a rosszakarók. :)

2014. aug. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem helytelen. Szemétség!!!!! Nálam csak ez ok a lapátra.
2014. aug. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pofátlan s undorìtó
2014. aug. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Először is, ez szerintem a magánszféra súlyos megsértése. A bizalom sárba tiprása. Komolyan azért akarsz cirkuszolni, mert más lányokkal BESZÉLGET? Te hozzá sem szólsz más pasikhoz? Mi tudjuk egymás jelszavait a férjemmel, de eszünkbe sem jutna egymás levelezéseibe beleolvasni. Pedig képzeld el, néha lájkolja a volt barátnője posztjait. Sőt, egy számomra ismeretlen csaj bejegyzéseit is szokta néha lájkolni. Meg egy olyan lányét is, akit ő kedvel, mert régen egy baráti társasághoz tartoztak, de mi nagyon nem kedveljük egymást ezzel a lánnyal. Azt is tudom, hogy néha beszélget ezekkel a lányokkal. Onnan tudom, hogy ha elhaladok az asztala előtt, látom a monitort, és nem zárja be az ablakot. Én is szoktam más pasikkal beszélgetni. Sőt, olyan is volt, hogy találkoztam egy volt barátommal. Abból sem volt cirkusz, mert a férjem (akkor még csak a barátom volt) megbízott bennem. És nem éltem vele vissza. Azóta sajnos eltűnt ez a bizonyos ex. Sajnálom, mert tényleg jók voltak az átbeszélgetett éjszakák. A lényeg, hogy mind a ketten lehetnénk bizalmatlanok egymással, gyanakodhatnánk egymásra, és könnyedén ellenőrizhetnénk is egymást. Cirkuszolhatnánk mondvacsinált ügyekért, rendezhetnénk féltékenységi jeleneteket. De nem tesszük, mert felesleges. Ha furán viselkedik a másik, akkor egyszerűen megkérdezzük, hogy mi a baj. De semmiképp sem egymás levelezéseiben és telefonjában keressük a megoldást.
2014. aug. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!